Śląskie Trendy

Modowy konkurs w FORUM

Do udziału w wakacyjnej modowej zabawie zaprasza CH FORUM. Na terenie Centrum wystawione są trzy manekiny ubrane przez znaną stylistkę Martę Zalegę. Zadaniem klientów jest odgadnięcie cen stylizacji. Na zwycięzców czekają bony o wartości 400, 200 i 100 zł.


Zabawa trwa do 26 lipca, a w dwie kolejne soboty (18 i 25 lipca) odbędą się jej konkursowe odsłony. Finalistów i zwycięzców poznamy 26 lipca, podczas wydarzenia na żywo i online z udziałem Marty Zalegi.

Marta Zalega to popularna stylistka, kreatorka wizerunku i personal shopperka, która współpracuje m.in. z TVN, TVN Style i TVP oraz z markami Cubus, Top Secret, Troll, Dry Wash i TK Maxx. Manekiny, które znaleźć można przy scenie głównej oraz na poziomie +1 w pobliżu wind, ubrała wyłącznie w stroje i akcesoria oferowane na terenie Centrum. Przy próbie wyceny stylizacji warto wziąć pod uwagę fakt, że w tym czasie sklepy oferują kolekcje w bardzo promocyjnych cenach.

W okresie  trwania akcji każdy manekin „ubierze się” trzy razy, prezentując na sobie aż 9 sezonowych stylizacji. Dwie z nich prezentowane w najbliższe soboty (18 i 25 lipca) będą tematem konkursu. Zadaniem jego uczestników będzie odgadnięcie prawidłowych kwot stylizacji – wyjaśnia zasady Marek Thorz, rzecznik prasowy FORUM Gliwice. – Aby wziąć udział w konkursie należy wydać minimum 100 zł (co najmniej 2 paragony). Już to upoważnia do odbioru jednego z trzech letnich gadżetów: sofę lazybag na powietrze, dmuchany materac lub ręcznik plażowy boho. Kto zechce bawić się dalej, ten może „wycenić” dwie z trzech stylizacji i zawalczyć o nagrody premium: karty podarunkowe o wartości 400, 200 i 100 zł (odpowiednio za I, II i III miejsce) – dodaje.

Dodatkową atrakcją w dniu finału (niedziela, 26 lipca) będzie rozstrzygnięcie konkursu z transmisją LIVE na Facebookowym profilu CH FORUM. Weźmie w niej udział również stylistka Monika Zalega.

Będzie to dodatkowa okazja do wygrania karty podarunkowej o wartości 200 zł. Otrzyma ją ta osoba, która do 25 lipca prześle własną stylizację składającą się z co najmniej 2 rzeczy zakupionych w CH FORUM w okresie trwania akcji. Wygraną osobę wskaże stylistka.

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl