Śląskie Trendy

Maria Peszek w Gliwicach

”Sorry Polsko, ale znowu się udało. 
Karabin był złoty w miesiąc po premierze, a my przemierzyliśmy z koncertami Polskę a b c i d, wszędzie spotykając fantastycznych ludzi. Dziękujemy za waszą energię, obecność, wzruszenia i emocje, których nie da się wyreżyserować ani zaplanować. Kolejny raz zaskoczyliście mnie swoimi reakcjami. Wspaniale jest wiedzieć, że moje piosenki są wam potrzebne. Gramy dalej!!! 
Do zobaczenia na koncercie w Gliwicach 19.01.2017 w Spirali!” – takimi słowami Maria Peszek  zaprasza na koncert, który odbędzie się w gliwickim klubie Spirala.

Karabin wstrzelił się we właściwy moment. Płyta zapowiadana jako jedenaście piosenek na niespokojne czasy okazała się zaskakująco aktualna, trafna i dla wielu osób ważna. Nie jest łatwo mówić prawdę o nas, o tu i teraz, a seria z karabinu trafiła wyjątkowo celnie, jak zwykle wywołując potężną falę emocji. Po raz kolejny Marii Peszek udało się nagrać płytę niepokojąco aktualną, ważną i jak się okazało potrzebną i choć poglądy Marii są wyraźnie czytelne, ona sama podkreśla swoją apolityczność, broniąc prawa do bycia tylko artystą. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że karabin to w pewnym sensie kolejny manifest określonego światopoglądu, wspólnego coraz większej grupie ludzi, a kilkadziesiąt żywiołowo przyjętych, w większości wyprzedanych koncertów, jest tego najlepszym dowodem nie bój się! Przyjdź na koncert!!! – piszą z kolei organizatorzy koncertu.

Zapraszamy 19.01.2017 do Spirali na koncert Marii Peszek.
Bilety w przedsprzedaży cenie 40,00 zł dla studentów i pracowników Politechniki Śląskiej, 50,00 zł dla reszty świata. W dniu koncertu: 50/60.

Przedsprzedaż:
kasa CKS Mrowisko (tylko tu bilety dla studentów i pracowników)
Salon Czas ul. Zwycięstwa 1
TICKETPRO
Ilość biletów ograniczona!
Klub otwieramy o 19:00 startujemy ok 20:00.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/569024743286534/

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl