Śląskie Trendy

Maraton z Obcym – konkurs z biletami na ENEMEF

Już 12 maja odbędzie się najprawdopodobniej najbardziej epicki maraton tego roku – ENEMEF: Maraton z Obcym z premierą Obcy: Przymierze! Mamy bilety na to wydarzenie!

ENEMEF: Maraton z Obcym to wielki powrót do legendarnego świata stworzonego przez Ridley’a Scotta! Mroczny klimat, nastrój grozy i widowiskowe efekty sprawią, że będzie to niezwykle emocjonująca i przyprawiająca o dreszcze noc, której nie sposób zapomnieć. Na wielkim ekranie pojawią się dwie pierwsze części kultowej sagi w wersjach reżyserskiej i rozszerzonej (tylko na ENEMEFie!), po cyfrowej rekonstrukcji, a do tego dwa filmy nowej trylogii, w tym najnowszy, długo wyczekiwany „Obcy: Przymierze” w dniu premiery. To najprawdopodobniej najbardziej epickie kinowe wydarzenie tego roku!

W repertuarze znalazły się:

– OBCY: PRZYMIERZE – premierowo!

– OBCY – 8. PASAŻER NOSTROMO – w wersji reżyserskiej!

– OBCY – DECYDUJĄCE STARCIE – w wersji rozszerzonej, tylko na ENEMEFie!

– PROMETEUSZ.

KOLEJNOŚĆ FILMÓW zostanie ustalona przez głosowanie na stronie www.enemef.pl.

Więcej informacji o ENEMEFie:

http://www.enemef.pl

Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Aby wziąć udział w losowaniu jednego z nich, należy do wtorku, 9 maja na adres konkursy@slaskietrendy.pl przesłać odpowiedź na pytanie: jakie elementy Obcego pojawiają się w filmie Prometeusz?

Nie zapomnijcie podpisać maila!

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl