Śląskie Trendy

Mannequin Challenge na Patelni

Zbliża się finał Lata w teatrze w Teatrze Zagłębia. Przez dwa tygodnie uczestnicy pracowali nad przedstawieniem, które będzie można zobaczyć już w ten weekend. A wcześniej, w ramach akcji promocyjnej, zapraszają do udziału w zabawie Mannequin Challenge.

Mannequin Challenge to akcja, w której grupa osób zastyga w naturalnych pozycjach (np. jedząc, rozmawiając przez telefon) a jedna osoba nagrywa tę scenę. Im więcej osób, tym ciekawsze i efektywniejsze nagranie. W ramach Lata w teatrze uczestnicy chcą pobić rekord Manneqiun Challenge – dlatego zapraszają wszystkich na sosnowiecką Patelnię w czwartek o 14:30.

W ramach akcji odbędzie się też malowanie emocji na folii streczowej oraz pokazy tańca. Akcja będzie promowała warsztaty oraz spektakl realizowany w ramach programu Lato w teatrze w Teatrze Zagłębia. Podczas dwutygodniowych warsztatów, których ideą jest twórcza zabawa teatrem, uczestnicy samodzielnie tworzą przedstawienie: tekst, scenografię i kostiumy, multimedia. Na starcie znają tylko temat –  w tym roku naszym hasłem jest „koniec” – cała reszta zależy od nich.

Efekty ich pracy można zobaczyć 8 i 9 lipca o 17:00 na naszej scenie Teatru Zagłębia. Bezpłatne wejściówki można rezerwować w Biurze Obsługi Widzów: tel. 32 266 11 27 / bow@teatrzaglebia.pl

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl