Śląskie Trendy

Magiczna Erith w magicznym miejscu!

W piątek 30 października o godzinie 20.30  w gliwickim D10 concept store ( przy ulicy Dunikowskiego 10) odbędzie się koncert Erith. Erith jest piosenkarką młodego pokolenia, pochodzącą z Gliwic. W industrialnym klimacie pośród desingerskich przedmiotów zagra swój pierwszy koncert w rodzinnym mieście.

 

O Erith:

„O skrywającej się pod tajemniczym pseudonimem Erith Martynie Biłogan z Gliwic już niedługo będzie głośno. Choć od kilku lat tworzy różną muzykę, w różnych składach, to właśnie jej solowy projekt może zapewnić oczekiwany sukces. Proste, choć niebanalne kompozycje łączące muzykę akustyczną zawierającą elementy folku (…)”.
Pokladykultury.pl

„Erith to utalentowana artystka i wokalistka z Gliwic. (…)Eteryczny wokal Erith, w połączeniu z akompaniamentem gitary, przywodzi na myśl fantastyczne, baśniowe światy. Podobne skojarzenia budzi zresztą dopracowana warstwa wizualna jej twórczości.”
Gazeta Wyborcza

„Warto chociaż na chwilę wstąpić do jej tajemniczego świata (…)”.
Muzykoholicy.pl

„Erith to oryginalna artystka, jakiej do tej pory nie spotkałam. Wprowadza do innego, magicznego świata. Jest bardzo utalentowaną osobą o niezwykłym głosie. Co najważniejsze nie da jej się zaszufladkować, kreuje sama siebie (…)”.
W-rytmie-muzyki.blog.pl

„Jej magiczny, mocny, ale jednocześnie delikatny głos przepięknie współgra z muzyką, na którą składają się elektroniczne dźwięki przeplatane elementami folkloru (…)”.
Soundrive.pl

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl