Śląskie Trendy

Lufcik na Korbkę – Powrót z wakacji

Po wakacyjnej przerwie w spotkaniach z kolorową formacją teatralną Lufcik na Korbkę na Scenie Forum, wreszcie wracamy! Będzie wesoło, mądrze i zaskakująco.
Na 30 września godz. 12:00 kolektyw teatralny Lufcik na Korbkę przygotował spotkanie z ulubieńcami najmłodszych. Poznamy Żabę, która miała świnkę i dowiemy się, dlaczego smoki nie latają. Zatańczymy wspólny taniec przyjaciół i będziemy fantastycznie się bawić przy kuglarskich popisach.

Lufcik na korbkę opiera swoje produkcje na motywach śląskich legend, wplatając w nie motywy znane z tradycyjnych bajek i popkultury. Dodajmy do tego mnogość środków teatralnych, porywającą muzykę, interakcję, a otrzymamy niebanalną propozycję teatralną. Spektakl ma także wartość dydaktyczną.

Po spotkaniu teatralnym, ok. godz. 13:00 przygotowano warsztaty „Otwarty parkiet” z instruktorką, tancerką, aktorką kolektywu „Lufcik na Korbkę”, która swe zawodowe szlify zdobywała m.in. u Agustina Egurroli. Wariacje, pląsy i swawole! Taniec i zabawa pozwolą dziecku otworzyć świat wyobraźni, przezwyciężyć strach związany z występowaniem oraz zdobyć dodatkowe umiejętności. Dorośli także mogą gibać się, tańczyć oraz wspólnie zaaranżować sceniczne układy. Być może stworzymy spontaniczną mini dyskotekę, wszak wszyscy lubią tańczyć (choćby wewnętrznie!).

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/578254515898592

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl