Śląskie Trendy

Latino Dance Night pod Areną Gliwice

Noc gorących rytmów podczas Latino Dance Night w Arenie Gliwice. W piątek, 9 sierpnia od 17.00 do 23.00 teren przed halą zamieni się w taneczną przestrzeń pełną żywiołowych dźwięków. Przygotujcie się na gorące latynoskie rytmy. Będzie Meksyk!


Ciepłe sierpniowe noce to nie pora na sen! Przyjdźcie na szaloną Latino Dance Night, która odbędzie się już 9 sierpnia przed Areną Gliwice. Zabierzcie przyjaciół i poddajcie się mocy żywiołowych latynoskich rytmów. Będzie głośno, gorąco, tanecznie i… konkursowo. Najlepsi tancerze zostaną wyróżnieni drobnymi podarunkami.

Muzyka łagodzi obyczaje i wyzwala w ciele ruch, a latynoskie rytmy porywają ze szczególną mocą. Najpopularniejszym tańcem latino jest sala. Charakteryzuje ją duża swoboda i otwartość na improwizację. Wystarczy wsłuchać się w rytm, uwolnić ciało i muzyka sama poniesie nas do tańca. To doskonały sposób na relaks i odprężenie. To też, po prostu, bardzo przyjemny trening. Kto tańczy – świetnie wygląda!

Jeżeli po wysiłku poczujecie głód, będziecie mogli skosztować przepysznych, czekających na Was w foodtruckach przekąsek stylu hiszpańskim i meksykańskim. Dla spragnionych będzie też drink bar. Taniec grozi przecież odwodnieniem.

Informacje organizacyjne:

Lokalizacja:  Plac Główny – przy Wejściu A
Początek godz. 17.00 – koniec godz. 23.00
Wstęp wolny

Background vector created by kjpargeter – www.freepik.com

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl