Śląskie Trendy

Kremy z natury warte uwagi – warsztaty

Tuż przed Dniem Matki, w sobotę 21 maja w siedzibie Śląskich Trendów (Gliwice, ul. Łużycka 24 a) zorganizowane zostaną warsztaty, których uczestnicy będą mogli stworzyć dla siebie dwa naturalne kremy i naturalny puder.

Coraz więcej osób interesuje się tym co dla nas i dla naszej skóry jest zdrowe i coraz więcej osób decyduje się na szukanie alternatywy dla komercyjnych kosmetyków. Odkrywanie tajników tworzenia własnych receptur, oprócz walorów jakościowych, jest niezwykle wciągające i fascynujące.
W trakcie warsztatów uczysz się prostych i sprawdzonych receptur. Bazujemy wyłącznie na naturalnych składnikach. Nauczysz się, jak czytać składy kosmetyków, czego się w nich wystrzegać.

PRZYPOMINAMY, ŻE 26 MAJA SKŁADAMY HOŁD NASZYM WSPANIAŁYM MAMOM. NATURALNY KREM WYKONANY PRZEZ CIEBIE LUB VOUCHER UPRAWNIAJĄCY DO UDZIAŁU W WARSZTATACH TO NIESPODZIANE I WYJĄTKOWE PREZENTY DLA NAJWAŻNIEJSZYCH DLA NAS KOBIET.

Z warsztatów, oprócz bezcennej wiedzy, wyniesiesz własnoręcznie wykonane kosmetyki oraz proste i szybkie receptury, do wykonania kosmetyków w domu.
Stworzysz samodzielnie DWA KREMY I PUDER MATUJĄCY i, oczywiście, zabierzesz je ze sobą do domu.

Warsztaty prowadzi:


MARTYNA MAJEWSKA – współautorka bloga Naturalnie Naturalni.

Koszt warsztatów to 150 zł/osobę. W cenę wliczone są wszystkie produkty potrzebne do przygotowania kosmetyków oraz opakowania. Postaramy się również o miły kulinarny akcent.

Zgłoszenia: bardzomedialny@gmail.com.

Pytania również pod numerem tel. 512 282 750
Ilość miejsc ograniczona!

Dla uczestników warsztatów zniżka 50% na konsultację Skype.
Robimy tylko 100% naturalne kremy na bazie wosku pszczelego, nie używamy żadnych sztucznych dodatków, ani gotowych baz.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl