Śląskie Trendy

Konkurs z biletami na Herkulesa

Już 25 lipca kinomaniacy udadzą się na wyprawę do Starożytnej Grecji! Herkules to produkcja, która w specjalnej technologii kina IMAX zaskoczy fanów mocnych wrażeń. W filmie tym, zainspirowanym antycznymi opowieściami, na Herkulesa czeka więcej niż dwanaście ciężkich prac.

Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia na Herculesa w wersji 3D, do wykorzystania w katowickim kinie IMAX w dniach 28-31/07 i 04-07/08. Aby wziąć udział w losowaniu, należy wymienić wszystkie prace Herculesa. Mail należy wysłać do niedzieli, 27 lipca na adres konkursy@slaskietrendy.pl. Oczywiście, nie zapomnijcie się podpisać!

Mity greckie to niekończące się źródło inspiracji, do którego tym razem sięgnął Brett Rener (Skazany na śmierć), wspomagając się mocnym komiksem Herkules: Wojny Trackie. Mityczny półbóg wraz z towarzyszącymi mu miłośnikami wojny otrzymają nowe zadanie, które nie tylko sprawdzi ich umiejętności, ale i siłę charakteru. Dzięki wyjątkowej głębi obrazu i niezwykłemu nagłośnieniu w kinach IMAX, widzowie kinowej produkcji Herkulesa przeżyją niezapomnianie spotkanie ze światem pełnym przygód i zawrotnego tempa. Największy ekran kinowy w połączeniu z technologią 3D pozwoli dokładnie zobaczyć nawet najmniejszy detal zbroi walczących Greków i praktycznie „dotknąć” grzywy piekielnego lwa i łusek Hydry. Herkules wyruszy w swą długą i mozolną podróż już 25 lipca w kinach IMAX!

Trzynasta praca Herkulesa

W najnowszym filmie Herkules niedane będzie odpocząć synowi Zeusa po wykonaniu dwunastu prac. Aby uporać się ze stratą rodziny, udręczony cierpieniem rzuci się w bitewny wir. Wraz z innymi zagubionymi wojownikami, półbóg podejmie się zadania wyszkolenia armii króla Tracji. Z biegiem czasu bohaterowie Herkulesa przekonają się, że ucząc innych, otrzymają ważną lekcję o sobie samych. W tytułowej roli wystąpi potężny Dwayne Johnson (Szybcy i wściekli), a jako król Tracji – znakomity John Hurt.

Herkules to opowieść o męstwie, pokonywaniu demonów przeszłości i jednocześnie niesamowite kino akcji, na które zaprasza sam Dwayne Johnson. Fani mitycznych stworów, komiksów i „The Rocka” będą zachwyceni najnowszą premierą w kinach IMAX już 25 lipca!

Pokazy filmu Herkules odbędą się we wszystkich kinach IMAX (Warszawa Sadyba, Kraków Plaza, Katowice Punkt 44, Poznań Plaza i Łódź Manufaktura) oraz w sali Škoda 4DXTM w Cinema City Arkadia.

Film Herkules można będzie zobaczyć również we wszystkich 31 kinach Cinema City.

Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl

Tagi:     , ,

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl