Śląskie Trendy

Konkurs z biletami na ENEMEF: Minimaraton Strażników Galaktyki

W piątek, 5 maja odbędzie się zakręcony i odjechany Minimaraton Strażników Galaktyki z premierą najnowszej części! Mamy bilety na to wydarzenie do zabrzańskiego Multikina.

ENEMEF: Minimaraton Strażników Galaktyki to ekscytująca podróż w głąb kosmosu, gdzie grupa dość nietypowych superherosów wciągnie widzów w wir fantastycznych przygód. Oryginalni i nieco szaleni bohaterowie serii komiksów Marvela, w których wcielają się takie gwiazdy, jak Chris Pratt, Vin Diesel, czy Bradley Cooper gwarantują nie tylko efektowną akcję, ale również doskonały humor. Całość dopełnia skrojona na miarę każdej sceny i pozostająca w głowie jeszcze na długo po seansie rewelacyjna ścieżka dźwiękowa, pochodząca z… kasety magnetofonowej jednego z bohaterów. To doskonała okazja, aby obejrzeć na wielkim ekranie obie wersje superserii, w tym najnowszą „Strażnicy Galaktyki vol. 2” w dniu premiery! W repertuarze:

– STRAŻNICY GALAKTYKI,

– STRAŻNICY GALAKTYKI VOL. 2 – premierowo!

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W LOSOWANIU PODWÓJNYCH ZAPROSZEŃ, NALEŻY DO ŚRODY, 3 MAJA NA ADRES KONKURSY@SLASKIETRENDY.PL PRZESŁAĆ ODPOWIEDŹ NA PYTANIE: KOMU W FILMIE UŻYCZA GŁOSU VIN DIESEL?

Więcej informacji o ENEMEFie:

http://www.enemef.pl

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl