Śląskie Trendy

Konkurs z biletami na ENEMEF: Maraton Superbohaterów

W piątek, 17 listopada w sieci Multikino odbędzie się Maraton Superbohaterów z premierą Ligi Sprawiedliwości, dodatkowo w zestawie z Wonder Woman i Batmanem v Superman: Świt sprawiedliwości. Mamy bilety na to wydarzenie do zabrzańskiego Multikina.

ENEMEF: Maraton Superbohaterów z premierą „Ligi Sprawiedliwości” to emocjonujące spotkanie z najsłynniejszymi superbohaterami DC Comics! Tej nocy pojawią się m.in. Batman, Superman, Wonder Woman, Flash, Aquaman oraz Cyborg i zapewnią widzom doskonałą rozrywkę za sprawą świetnych historii, dynamicznej akcji i rewelacyjnych efektów specjalnych. Dołącz do spektakularnego widowiska i zostań świadkiem heroicznych czynów biorących górę nad zagrażającym światu złem! W repertuarze:

– utworzenie superdrużyny: LIGA SPRAWIEDLIWOŚCI – premierowo!

– pojedynek gigantów, czyli BATMAN v SUPERMAN: ŚWIT SPRAWIEDLIWOŚCI,

– geneza słynnej superbohaterki WONDER WOMAN.

Więcej informacji o ENEMEFie:

http://www.enemef.pl

Dla naszych Czytelników mamy bilety na to wydarzenie. Aby wziąć udział w konkursie, należy do wtorku, 14 listopada na adres konkursy@slaskietrendy.pl przesłać odpowiedź na pytanie: który z bohaterów Ligi Sprawiedliwości jest, Waszym zdaniem, najsłabszy. Nie zapomnijcie podpisać maili.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl