Śląskie Trendy

Konkurs: Postaw na przyjaźń podczas LadiesNight!

Przedpremierowy pokaz filmu Inna kobieta będzie głównym elementem kolejnej odsłony LadiesNight, na którą Cinema City zaprasza wszystkie panie po świętach, 24 kwietnia. Dla naszych Czytelniczek mamy podwójne zaproszenie na tę imprezę.

Nadejście wiosny często zwiastuje zmiany w życiu kobiety. Nowa fryzura, odmienione stylizacje i makijaż… W tej metamorfozie jednak niezmiennie towarzyszą nam najbliższe przyjaciółki. W nadchodzącym czasie warto wspólnie uczcić tę wyjątkową relację i wybrać się na kolejne Ladies Night w Cinema City! 24 kwietnia wszystkie panie, które postawią na przyjaźń, będą mogły przedpremierowo zobaczyć pokaz filmu Inna Kobieta.

Warto pamiętać o…

Tegoroczny kwiecień zapowiada się niezwykle pracowicie. Wiosenne porządki czy szykowanie wielkanocnych potraw i spotkań rodzinnych wymaga czasu i dobrej organizacji. Jak w tym natłoku zadań znaleźć chwilę dla siebie? 24 kwietnia warto zaplanować sobie wolny wieczór i zrelaksować się podczas prawdziwie babskiego wieczoru Ladies Night w Cinema City! Oprócz przedpremierowego pokazu produkcji Inna Kobieta, tego dnia w kinie na wszystkie panie czeka moc atrakcji: porady dotyczące wiosennej stylizacji, konkursy z nagrodami oraz wyjątkowe prezenty.

 …sile przyjaźni!

Podczas zbliżających się Ladies Night panie w świetny humor wprowadzi film Inna Kobieta z Cameron Diaz (Aniołki Charliego), Leslie Mann (Bling Ring) i Kate Upton. Ta doskonała komedia opowiada o niecodziennym spotkaniu żony i kochanki tego samego mężczyzny. Kobiety odkrywają, że ich wspólny partner… zdradza je z jeszcze inną kobietą. A kiedy trzy bohaterki połączą siły, aby dać niewdzięcznikowi nauczkę, może wyniknąć z tego mnóstwo zabawnych sytuacji!

Dla naszych Czytelniczek mamy zaproszenie na to wydarzenie. Aby wziąć udział w losowaniu należy, do 19 kwietnia na adres konkurs@dwamiasta.pl wysłać odpowiedź na pytanie: jaki kolor, Waszym zdaniem, będzie hitem letniego sezonu!

Ladies Night z przedpremierowym pokazem filmu Inna kobieta oraz specjalnymi atrakcjami dla wszystkich obecnych pań już 24 kwietnia w 17 kinach sieci Cinema City. Cena biletu to

cena biletu normalnego na seans 2D – 21zł. Wszystkie atrakcje wliczone są w cenę! Wieczór rozpocznie się o godzinie 19.30.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl