Śląskie Trendy

Kolędowanie z Dwójką

Zapraszamy na fantastyczny koncert – na zabrzańskiej scenie pojawią się Kayah i zespół Zakopower, Kinga Preis (serial Ojciec Mateusz) oraz Ewa Bem którzy razem z Państwem śpiewać będą najpiękniejsze polskie kolędy. Koncert odbędzie się w niedzielę, 14 grudnia o godz. 18 w zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca.

W ubiegłym roku Kolędowanie z Dwójką obejrzała rekordowa ilość widzów, bo aż trzy miliony, postanowiliśmy więc zaprosić Państwa na kolejny koncert połączony z kolędowaniem. Tak więc, jeśli chcesz usłyszeć najpiękniejsze kolędy w wykonaniu najbardziej utalentowanych polskich wykonawców, a marzysz także o tym, żeby składane przez Ciebie życzenia świąteczne usłyszeli telewidzowie w całej Polsce – to zapraszamy do Zabrza, bo tylko tu takie marzenia się spełniają!
Już 14 grudnia w Domu Muzyki i Tańca czeka nas wyjątkowy koncert, który w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia będzie emitowany na antenie TVP2.
Jak przed rokiem, widzowie wraz z artystami będą mieli niepowtarzalną okazję, by złożyć widzom życzenia świąteczne. Na ekranie zobaczycie się Państwo w święta Bożego Narodzenia. Takiej okazji nie można przegapić!

koledowanie

Imprezę poprowadzi Tomasz Kammel.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl