Śląskie Trendy

Klasykfest TYCHY 2K17

Nie jest to kolejny zlot klasycznych samochodów jakich wiele w kalendarzu. Klasykfest to nietuzinkowe wydarzenie w skali Śląska a już na pewno pierwsze takie wydarzenie w Tychach. – Chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych fanów pomyśleliśmy nie tylko o samych uczestnikach zlotu ale o całych rodzinach, które mamy nadzieję zawitają na nasz Klasykfest – zapowiadają organizatorzy. A sama impreza odbędzie się w sobotę, 29 kwietnia o godz. 14 w Parku Miejskim Żyrafa w Tychach.

Podczas imprezy na najmłodszych uczestników będą czekały dmuchane atrakcje wraz z konkursami i zabawami na których będą mogli spożytkować swoją energię a tymczasem dla nieco starszych przyszykowaliśmy między innymi strzelnicę na której będą mogli spróbować swoich sił.
Lecz w dalszym ciągu nie zapominamy o najważniejszej części naszego zlotu wokół której wszystko się kręci – klasyczne samochody i motocykle, bo o nich mowa, będą uświetniać i cieszyć oczy wszystkich którzy nas odwiedzą. Starannie wyselekcjonowane relikty dawnych czasów przyjadą specjalnie do Tychów aby opowiadać swoje historię najlepiej jak potrafią – połyskującymi w słońcu karoseriami oraz dźwiękami silników w akompaniamencie opowieści snutych przez ich właścicieli.
Nie zabraknie także profesjonalnych pokazów autodetailingu, a dla wszystkich głodnych nie tylko atrakcji będzie czekało pyszne jedzenie. Klasyczne samochody z jednej strony a dla kontrastu na stoiskach naszych partnerów będzie można zasiąść za kierownicą najnowszych modeli znanych marek.
Jak wiemy piękne samochody i dobre jedzenie idealnie łączą się z świetna muzyką i dobrym humorem. O tym również nie zapomnieliśmy i na Klasykfeście nie zabraknie oldschool’owych rockowych brzmień prosto ze sceny jak i występów kabaretowych. Będąc pasjonatami motoryzacji nie możemy zapominać o bezpieczeństwie na drogach oraz pomocy w nagłych wypadkach. Dlatego też podczas zlotu będzie można wziąć udział w pokazach ratownictwa i pierwszej pomocy, na dodatek dla wszystkich chętnych pomocy osobom potrzebującym, będzie można spełnić dobry uczynek i oddać krew w mobilnej stacji krwiodawstwa.
Wszystko to i wiele więcej już 29 kwietnia na Placu pod Żyrafą, wyciągajcie maszyny ze snu zimowego i przybywajcie!
Tradycyjnie zgłoszenia uczestników przyjmujemy na adres e-mail: tyskiruchklasykow@gmail.com

Serdecznie zapraszamy!!! Nie może Was zabraknąć
PLAN KLASYKFEST
Parada
Stadion Miejski Tychy ul. Edukacji 7
11-30 / 12-30 zbiórka uczestników
12-40 odprawa, formowanie kolumny
12-50 Startujemy w miasto
Plac pod żyrafą.
13/14 Przyjazd uczestników ( indywidualnie oraz parada)
14-00 Rozpoczęcie KlasykFest
14-10/ 15-30 Prezentacje pojazdów, występy/warsztaty/ Studia tańca południowy Vibe
15-30 Występ Grzegorz Stasiak
16-30/17-30 Prezentacje, pokazy, warsztaty
17-30/ 18-30 koncert zespołu Slinkwood
18-30 Rozdanie nagród, podziękowania
19-30/21-00 koncert zespołu Silver Samuraj

Przez cały czas dostępne atrakcje dla dzieci (dmuchaniec) oraz strzelnica.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl