Śląskie Trendy

Katarzyna Bonda – mistrzyni kryminałów dziś w CH FORUM

To nie pierwszy i, zapewne, nie ostatni raz, kiedy gliwickie CH FORUM oraz MBP w Gliwicach goszczą mistrzów współczesnej literaury. Dziś, 7 czerwca (czwartek, godz. 18:00), z Czytelnikami spotka się tam Katarzyna Bonda.

Znaną dziennikarkę i autorkę bestsellerów kryminalnych spotkać będzie można w lokalu przy sklepie Martes Sport (1 piętro). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Przypomnijmy, że Katarzyna Bonda jest autorką trylogii kryminalnej z Hubertem Meyerem („Sprawa Niny Frank”, „Tylko martwi nie kłamią”, „Florystka”), dokumentów kryminalnych „Polskie morderczynie” i „Zbrodnia niedoskonała” oraz podręcznika „Maszyna do pisania”. Ogromną popularność oraz prestiżowe nagrody przyniosła jej seria z profilerką Saszą Załuską: „Pochłaniacz”, „Okularnik”, „Lampiony”. „Pochłaniacz” otrzymał Nagrodę Publiczności na Międzynarodowym Festiwalu Kryminałów 2015, a „Okularnik” – nagrodę Bestsellery Empiku 2015. Prawa do wydań zagranicznych zakupiły największe wydawnictwa na świecie, m.in. Hodder & Stoughton i Random House.

Współorganizatorami wydarzenia są: CH FORUM i Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl