Śląskie Trendy

KAROLINA SZOSTAK: SPORT NA ŻYWO

CH FORUM zaprasza na aktywną sobotę z Karoliną Szostak (25 marca, godz. 13:00-18:00). Dziennikarka sportowa odwiedzi Gliwice z okazji konkursu „Z FORUM możesz więcej” i spotka się z jego uczestnikami.

Karolina Szostak, jako prezenterka telewizyjna i dziennikarka sportowa, świetnie porusza się w świecie sportu. Dla każdego, kto odwiedzi  FORUM, będzie to okazja do porozmawiania z nią o sportowych dietach, programach treningowych oraz korzyściach płynących z aktywnego stylu życia.

Również do poznania jej recepty na sukces. Karolina Szostak przeszła imponującą metamorfozę, którą dowiodła, że wszystko jest możliwe, jeśli tylko się tego bardzo chce. Taki sam cel mają też uczestnicy konkursu „Z FORUM możesz więcej”, poddani intensywnemu miesięcznemu programowi z udziałem profesjonalnych trenerów, dietetyków i stylistów.

Dodatkową atrakcją sportowej soboty będą wspólne ćwiczenia z instruktorami klubu Jatomi Fitness. Wśród zaplanowanych aktywności są m.in. zajęcia ze sztangami, na trampolinach i rowerach stacjonarnych oraz pokazy zumby.

30-minutową nowatorską formę treningu EMS (electrical muscle stimulation) zademonstrują ok. godz. 16:00 trenerzy z Galerii Treningu EMS.

Na wszystkich czekać będą też atrakcyjne rabaty w sklepach oferujących sprzęt i odzież sportową.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl