Śląskie Trendy

KAROLINA CZARNECKA w Gliwicach

W sobotę, 23 kwietnia o godz. 19 w Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko posłuchać będzie można koncertu Karoliny Czarneckiej.

Karolina Czarnecka to studentka IV roku Akademii Teatralnej w Warszawie i absolwentka Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Ważnym momentem w jej karierze był udział w finale XVI Konkursu Pamiętajmy o Osieckiej, podczas którego została wyróżniona Nagrodą Specjalną, przyznaną przez Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu. Kolejnym istotnym momentem był występ podczas 35 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, gdzie znalazła się w gronie dziesięciu finalistek, wykonując m.in. piosenkę „Hera, koka, hasz, LSD”, cover zespołu The Tiger Lillies. Wykonanie stało się hitem internetu, uzyskując ponad 15 milionów odsłon na kanale yt. W 2014 roku artystka zadebiutowała na deskach teatralnych, w spektaklu „Miłość blondynki” w reżyserii Krystyny Jandy. Następnie dołączyła do obsady teatru POŻAR W BURDELU. Współpracowała także z Agatą Duda-Gracz.
Na jesieni 2014 roku ukazała się debiutancka płyta artystki, Epka pt:”Córka”. Jest to historia Tiny.”Przyjechała tu do Warszawy z małej mieściny. Przyjechała ze snami, ma pudełka z sekretami i walizkę z mitami. Poza tym niewiele, co niedziela msza w kościele. Przyjechała ze wschodu, z ciemnej strony narodu. Nie ma kasy, nie ma prawka, przeciętna laska. Nic ciekawego, szkic, przymiarka i wprawka, zajawka.”
Artystka podczas swojego koncertu zabiera widza w dziki świat zagubionej Tiny. Towarzyszą jej muzycy:
Mateusz Łupiński – puzon
Bartłomiej Łupiński – puzon,syntezator
Kuba Łupiński – trąbka
Michał Siwak – dj
Marcin Wippich – perkusja
https://www.facebook.com/KarolinaCzarneckaOfficial

Koncert zorganizowany w ramach Alternative Nights In Gliwice, przez Stowarzyszenie GTW i ZIMA REC. Przy finansowym wsparciu Miasta Gliwice.
Biety w przedsprzedaży 30,00 zł (Gliwice: Salon Czas ul. Zwycięstwa 1, kasa Mrowiska ul. Pszczyńska 85, TICKETPRO).
W dniu koncertu 40,00 zł
Akredytacje: zima@zima.slask.pl

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl