Śląskie Trendy

Jest CZAS na BANDWATCHE!

Bandwatche to udane połączenie zegarka na rękę i kolorowej bandany, która jest świetną alternatywą dla tradycyjnych pasków i bransoletek. Dlaczego? Przede wszystkim – nie uczula. Poza tym – to naprawdę świetnie wygląda!


Nie tolerujesz metalu? Postaw na bandanę!

Wielu z nas nie nosi zegarków i ozdobnych bransoletek w obawie przed uporczywym swędzeniem i krostkami, które wywołane są przez kontakt metalu ze skórą. Co ciekawe, na takie dolegliwości uskarża się nawet co piąta osoba. Alergia na metale dotyczy osób w każdym wieku, a kobiety uskarżają się na nią pięć razy częściej niż mężczyźni (być może ze względu na zamiłowanie do biżuterii). Jedynym skutecznym sposobem na zapobieganie odczynom alergicznym jest unikanie bezpośredniego kontaktu z przedmiotami zawierającymi między innymi nikiel. To dla osób, które chcą nosić zegarki dość trudne, bowiem nawet w plastikowych paskach pojawiają się metalowe zapięcia, które wywołują uczulenie. Problem nasila się zwłaszcza latem, kiedy wysokie temperatury powodują pocenie, a kontakt potu z metalem niesie ze sobą ryzyko wystąpienia podrażnień. W przypadku bandwatchy nie musimy się obawiać przykrych dolegliwości, bowiem materiał, na którym posadowione są zegarki, jest delikatny i bardzo przyjemny dla skóry, a do tego stanowi skuteczną izolację między skórą a metalową oprawą zegarka.

Porządny design

Oprócz komfortu, jaki zapewnia pasek z materiału, ważnym walorem bandwatchy jest ich estetyka i jakość wykonania. Twórcy postawili na ponadczasowy minimalizm, oferując zegarki z indeksowanym cyferblatem, na białym lub czarnym tle. Metalowa oprawa występuje w srebrnym, złotym bądź czarnym kolorze. Całość uzupełnia jedna lub kilka bandan, które można zmieniać w zależności od stylizacji. Zegarki na bandanie mają też dodatkowy walor – można je zawiązać na ręce zgodnie z własną inwencją i pomysłem. Nawiązują przy tym do wciąż modnego trendu, w którym bandany związane na ręce stanowią ciekawą ozdobę i uzupełnienie nieco „punkowego”, charakternego outfitu, który w zależności od wzoru, może zostać zastosowany w stylizacjach streetwearowych, ale także może być wyniesiony na eleganckie salony.

W ofercie znaleźć można prawdziwe perełki –  unikatowe nadruki na bandanach zaprojektowane przez projektantów i artystów, w tym Kacpra Witkowskiego i Agaty Madejskiej.

Do koloru do wyboru

Bandwatche występują w aż 150 wzorach pasków i w trzech kolorach tarcz do wyboru. Paski można kupować osobno, zatem nawet po jakimś czasie łatwo zmienić wygląd zegarka. Warto podkreślić, że tarcze wyposażone zostały w japoński kwarcowy mechanizm i klasę wodoodporności 3ATM, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie oraz wysoki poziom wilgotności. Możemy w nim myć ręce oraz nosić podczas deszczu. Nie zaleca się jedynie jego zanurzania.

Processed with VSCO with hb2 preset

Prawdziwa gratka – upust dla naszych Czytelników.

Producent bandwatchy zaoferował zniżkę na swoje zegarki, przygotowaną specjalnie dla Czytelników naszego portalu. Poniżej szczegóły.

Kod na wszystko -15% :  TKLF79QM

– kod ważny do 31.08.2021

– promocje i rabaty nie łączą się,

– kod nie działa na produkty już przecenione, w tym zestawy prezentow

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl