Śląskie Trendy

Jessica Mercedes spotka się z fanami mody

Już w najbliższą sobotę, 7 kwietnia w CH FORUM pojawi się Jessica Mercedes Kirchner, jedna z najbardziej znanych i lubianych blogerek modowych w Polsce. Okazją do spotkania z influencderką i autorką bloga Jemerced.com jest coroczna akcja metamorfoz.

Blogerka będzie do dyspozycji fanów w godz. 13.00 – 18.00. Usłyszeć będzie można jej opinie na temat stylizacji uczestników 4. edycji konkursu „Z FORUM możesz więcej”, w ramach którego dziesięcioro finalistów przez miesiąc usiłowało dokonać totalnej zmiany swojego życia, w tym: wizerunku i stylu, sposobu odżywiania się oraz podejścia do aktywności sportowej.

– Modowa sobota z Jessicą Mercedes jest jednym z elementów programu, dedykowanym kwestiom ubioru i stylizacji. Tydzień poprzedzający spotkanie z blogerką, finaliści konkursu wykorzystują na zakupy i konsultacje, których udziela im osobista stylistka Aleksandra Frątczak-Biś, autorka bloga Kod Stylu. Co wyniknie z godzin spędzonych w przymierzalniach w salonach CH FORUM? To okaże się już w sobotnie popołudnie, kiedy to o godz. 16:00 na scenie pojawią się odmienieni konkursowicze – wyjaśnia Marek Thordz, rzecznik prasowy CH FORUM.

Jessica Mercedes Kirschner urodziła się i wychowywała w Niemczech, jednak później zdecydowała się zamieszkać w Polsce. Już jako nastolatka interesowała się modą. Jej blog Jemerced.com należy do najpopularniejszych o tematyce modowej w Polsce. Profil na Instagramie śledzi ponad 876 000 odbiorców, zaś profil na Facebooku ponad ćwierć miliona osób. Pokazy mody relacjonuje także na swoim kanale YouTube.

Jessica Mercedes odnosi również sukcesy jako projektantka. W 2017 roku założyła własną markę z kostiumami kąpielowymi Moiess.

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl