Śląskie Trendy

Jesienne pokazy mody w Silesia City Center

Modowa inauguracja sezonu jest już tradycją w Silesia City Center. 28 i 29 września to dni, które każda osoba śledząca trendy powinna zaznaczyć w swoim kalendarzu. Specjalnie przygotowany wybieg dla modeli, najnowsze kolekcje i najgorętsze trendy tworzą imprezę, która wpisała się w kulturalne życie Śląska. Tegoroczne jesienne pokazy mody poprowadzi duet Agnieszka Hyży i Mateusz Hładki, a muzycznie urozmaici je Mateusz Ziółko.  


W ostatni weekend września Silesia City Center po raz kolejny stanie się modową stolicą Śląska. Na wybiegu zostaną zaprezentowane najnowsze kolekcje na sezon jesień/zima 2019/2020. Zobaczymy ubrania i dodatki m.in. takich marek jak: Pierre Cardin, Taranko, Royal Collection, Timberland, Furelle, Guess Jeans, Marciano, Vistula, Swatch, Lilou czy Ecco. Niebanalne stylizacje i najmodniejsze połączenia nadchodzących miesięcy zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dzieci sprawią, że każdy znajdzie coś, czym będzie mógł się zainspirować.

W rolę gospodarzy wcielą się znane postacie ze świata showbiznesu: prezenterka i dziennikarka telewizyjna Agnieszka Hyży oraz konferansjer, prezenter i dziennikarz Mateusz Hładki. W ramach programu artystycznego, w przerwach między pokazami wystąpi gwiazda polskiej sceny muzycznej, finalista programu The Voice of Poland – Mateusz Ziółko. To będzie niezapomniany weekend pełny najnowszych trendów i inspiracji, a także atrakcyjnych rabatów.

Jesienne pokazy mody w Silesia City Center odbędą się w dniach 28-29 września w godzinach 15:00-19:00 na Placu Tropikalnym. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl