Śląskie Trendy

Jazda w pidżamach, czyli Nightskating po Parku Śląskim

14 sierpnia odbędzie się kolejny Nightskating. Tym razem na wszystkich fanów rolkarstwa czeka nowa trasa, która prowadzić będzie przez północne dzielnice Katowic oraz Park Śląski.

Władze Parku Śląskiego przygotowały dla uczestników specjalną niespodziankę jaką będzie przejazd po Wesołym Miasteczku, rozświetlonym przez karuzele i inne atrakcje tego miejsca. W okolicach kontenerów kultury na uczestników czekać będzie woda mineralna aby zaspokoić pragnienia w trakcie przejazdu.

Trasa przejazdu podzielona jest na dwa etapy, mierzące po około 10 km długości każdy. Najbliższy Nightskating przejedzie przez takie dzielnice Katowic jak Centrum, Józefowiec, Dąb, Wełnowiec, Koszutkę. Szczegółowy plan przejazdu znajdziecie Państwo po linkiem: https://mapsengine.google.com/map/edit?mid=zQj5mBhSjFS0.kbLi2YoB7J_w. Trasa jest dość łatwa i każdy może spróbować swoich sił w tym przejeździe. Udział w imprezie jest bezpłatny. Nightskating rozpoczynamy jak zawsze pod halą widowiskową Spodek o godzinie 20:00, czas przejazdu to ok 2h.

Nightskating to inicjatywa, której celem jest rekreacja i wychowanie przez sport oraz integracja różnych grup społecznych i wiekowych, a przede wszystkim dobra zabawa.

Zapraszamy w piżamach 14.07.2014 o godzinie 20:00 pod halę widowiskową Spodek do udziału w Nightskating Katowice!

night

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl