Śląskie Trendy

infoEnergia 2017 w MCK

23 i 24 lutego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędą się Targi i Konferencja  Efektywności Energetycznej  infoENERGIA 2017. Ich tematem będą energooszczędne budynki,  zarządzanie energią oraz tak ważny obecnie problem ograniczania niskiej emisji.

Uczestnicy targów poznają gotowe rozwiązania,  technologie i inspiracje pozwalające na zmniejszenie energochłonności budynków oraz zużycia energii w trakcie ich użytkowania. Zaprezentowane im zostaną systemy dla komfortu cieplnego pomieszczeń, racjonalne sposoby pozyskiwania energii z Odnawialnych Źródeł a także modułowe rozwiązania do wytwarzania energii z  biomasy i odpadów. 

Dodatkowo na odwiedzających czekać będą punkty doradcze i konsultacyjne, warsztaty i szkolenia na temat, jak obniżyć rachunki za zużywaną energię, prezentacja samochodów  i pojazdów elektrycznych, a także duża ekspozycja kotłów na paliwa stałe nowej generacji oraz paliwa gazowe z możliwością dofinansowania.

Wstęp na targi jest bezpłatny, po okazaniu e-biletu, który można pobrać ze strony: www.infoenergia.com.pl

 

Zapraszamy  do odwiedzenia Targów w dniach 23 – 24 lutego br., w Katowicach  i udziału w Konferencji Efektywności Energetycznej infoENERGIA 2017 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, codziennie  
w godz. 9.00 – 17.00.

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl