Śląskie Trendy

II Gliwicki Walentynkowy Psi Spacer Wielorasowy

II Gliwicki Walentynkowy Psi Spacer Wielorasowy odbędzie się w tym roku 12 lutego w Goszycach – małej miejscowości położonej 20 km od centrum Gliwic. Podobnie jak przed rokiem razem z nami spotkanie organizuje Salon Pielęgnacji Zwierząt „Gizell”. Poza tym dołączyła do naszego grona Szkoła dla Psów „Szeptun”.

Spotkamy się na wybiegu „Szeptuna” przy ul. Wiejskiej 44. Tam po dokonaniu rejestracji uczestnicy spaceru wyruszą w trasę. Do pokonania będzie ok. 8 kilometrów. Trasa spaceru poprowadzi leśnymi ścieżkami. Tempo dostosujemy do naszych uczestników. Po spacerze znów wrócimy na wybieg, by nasze psy mogły wspólnie pobiegać.

Na wybiegu będzie możliwość zasięgnięcia porad behawioralnych (Szeptun) i dotyczących pielęgnacji psa (Gizell). Wstęp jest bezpłatny, ale ilość miejsc jest ograniczona!

W spacerze może uczestniczyć pies z właścicielem lub opiekunem i jedną osobą towarzyszącą. Każdy uczestnik musi wcześniej zgłosić swoją obecność wysyłając maila na adres: nawypadzpsem@gmail.com a w treści podając swoje imię i nazwisko, imię psa, rasę i wiek psa oraz informację, czy będzie z osobą towarzyszącą.

UWAGA! W tym roku mamy dla Was wyjątkową niespodziankę! Spośród wszystkich uczestników spaceru wylosujemy osobę, która wygra weekend w górach! Informacja o ośrodku tutaj: http://psiszeptun.pl/wypoczynek-z-psem/

PLAN II Gliwickiego Walentynkowego Psiego Spaceru Wielorasowego:
– 11.30 – 11.55 – rejestracja uczestników spaceru i odbiór Pakietów Uczestnika
– 12.00 – rozpoczęcie spaceru
– ok. 14.00 – powrót na wybieg i wspólne bieganie oraz konsultacje behawioralne i porady dot. pielęgnacji psów
– 14.30 – losowanie nagrody- weekendu w Karkonoszach
– 15.00 – zakończenie spotkania i pożegnanie uczestników spaceru

Wszystkie szczegółowe informacje dostępne są tutaj: http://www.nawypadzpsem.pl/2017/01/19/ii-gliwicki-walentynkowy-psi-spacer-wielorasowy/ oraz pod adresem mailowym: nawypadzpsem@gmail.com

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl