Śląskie Trendy

II Festiwal Świadomych Rodziców już po wakacjach!

Spotkania z ekspertami, warsztaty dla dzieci i rodziców, moda i dizajn tworzone z myślą o najmłodszych to główne elementy Festiwalu Świadomych Rodziców. Jest to pierwsza w Polsce impreza dedykowana współczesnym i wymagającym rodzicom, która powstała z inicjatywy „oMatko! Magazyn świadomych rodziców” oraz Fundacji „Colors of Silesia”, organizatora cyklu targów SILESIA BAZAAR. 10 września 2017 odbędziesię druga edycja tego wyjątkowego wydarzenia.

Festiwal Świadomych Rodziców jest skupiony wokół idei świadomego rodzicielstwa. Celem wydarzenia jest nie tylko stworzenie okazji do spędzenia w ciekawy sposób czasu w rodzinnym gronie, ale także promowanieświadomego podejścia do dokonywania wyborów dotyczących najrozmaitszych aspektów związanych z wychowywaniem dzieci i życiem rodzinnym: metod wychowawczych, zakupów, zajęć rozwojowych czy budowania relacji.
Do poprowadzenia spotkań i wygłoszenia prelekcji zostali zaproszenieksperci związani z „oMatko! Magazyn Świadomych Rodziców” oraz przedstawiciele partnerskich inicjatyw i instytucji. Można spodziewać się również ciekawych warsztatów kreatywnych i zajęć praktycznych zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.
Nieodłącznym elementem Festiwalu są również znane i lubiane targi niezależnej mody i dizajnu dziecięcego SILESIA BAZAAR Kids vol.5. Targi zgromadzą ponad 150 niezależnych firm z całej Polski, produkujących ubrania dla dzieci i przyszłych mam, akcesoria do wystroju dziecięcych wnętrz, produkty do pielęgnacji oraz praktyczne przybory ułatwiające opiekę nad dzieckiem. Obecnie trwają zapisy dla Wystawców – organizatorzy zapraszają marki oferujące produkty dla dzieci oraz młodych rodziców (więcej informacji: www.silesiabazaar.pl/kids).

Miejsce: Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach
Godziny: 10.00-17.00
Wstęp: bilet normalny – 7 zł, bilet rodzinny (rodzice + dzieci lub dziadkowie + wnuki) – 10 zł, osoby do 15 r.ż. i po 65 r.ż. – wstęp darmowy
Więcej informacji znajduje się na stronie www.festiwalrodzicow.pl oraz na stronach organizatorów w serwisieFacebookL:
facebook.com/silesiabazaar
facebook.com/omatkomagazyn

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl