Śląskie Trendy

Idealny pokój dla dziecka – bezpłatne warsztaty dla mam

Jak urządzić pokój malucha, by był bezpieczny, kreatywny, funkcjonalny, a przy tym wszystkim podobał się dziecku? Odpowiedzi na te pytania poznają uczestniczki warsztatów „Spotykamy mamy” w Agorze Bytom – już 30 maja o godz. 11.00. Wstęp wolny.

 „Spotykamy mamy” to cykl warsztatów dla mam i ich maluchów. Uczestniczki rozmawiają ze sobą, dzielą się doświadczeniami oraz dowiadują więcej o rozwoju swoich dzieci. Na każdym spotkaniu pojawiają się eksperci – w tej roli inne mamy – które uczą je nowych rzeczy. Gościem specjalnym najbliższego, drugiego już spotkania (30 maja, godz. 11.00) będzie Magdalena Pasiak – absolwentka Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, prywatnie mama trójki dzieci. W centrum uwagi znajdą się pokoje dziecięce. – Pokój malucha to najbardziej dynamiczne pomieszczenie, które powinno zmieniać się wraz z rozwojem dziecka. Jego aranżacja wyzwala wiele pozytywnych emocji, ale często jest również wyzwaniem dla rodziców. Podczas spotkania w Agorze Bytom podpowiem uczestniczkom, na co zwrócić uwagę, by pokój był kreatywny, funkcjonalny, bezpieczny, a przy tym wszystkim podobał się maluchowi i całej rodzinie. Warto być z nami – mówi Magdalena Pasiak.

Ekspert podpowie, jak za pomocą barw optycznie powiększyć lub zmniejszyć przestrzeń. Zwróci uwagę, że wybór kolorystyki ma kluczowe znaczenie dla kolejnych kroków aranżacyjnych. Uczestniczki dowiedzą się, jak z korzyścią dla domowego budżetu zaplanować stylowy i nastrojowy wystrój, który będzie zmieniał się wraz z dzieckiem. Z pewnością dużym zainteresowaniem będą cieszyć się pomysły na dekoracje DIY („Do It Yourself”), które można samemu wykonać w domu. – Chcemy, żeby mamy znalazły chwilę dla siebie – wypoczęły, zrelaksowały się, a przy okazji dowiedziały czegoś nowego. Na nasze spotkania zapraszamy z maluchami. Dla kilkuletnich dzieci przygotowana zostanie specjalna strefa, gdzie będą mogły spędzić czas na zabawie pod okiem animatorów. Dobra zabawa gwarantowana – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

 Kolejne warsztaty w ramach cyklu „Spotykamy mamy” odbędą się w ostatni wtorek czerwca. Uczestniczki dowiedzą się, jak bawić z dziećmi, tak aby spędzony wspólnie czas był dużą przyjemnością dla całej rodziny.

 Agora Bytom to multigaleria w centrum Bytomia. Na prawie 57 tys. mkw. mieści się 120 sklepów oraz punktów usługowych, klub fitness, centrum rozrywki, kino, i sala widowiskowa. Dzieci mogą tu spędzić czas w bezpłatnej, nowoczesnej strefie zabaw Bajtel Plac. Rodzice z dziećmi mają również do dyspozycji pokój, gdzie można przewinąć i nakarmić swojego malucha. Natomiast kilkuletnie dzieci mogą skorzystać z toalet dostosowanych do ich wzrostu. Właścicielem obiektu jest norweska spółka Borgestad ASA, a zarządzaniem galerią zajmuje się spółka Idea Property & Asset Management.

 

„Spotykamy mamy”

Agora Bytom, Plac Tadeusza Kościuszki 1, poziom +3

30 maja 2017 r., godz. 11.00

Wstęp wolny – zapraszamy!

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl