Śląskie Trendy

Hajs Hajs Bejbe kabaretu Kałasznikof

Hajs Hajs Bejbe – oto program odpowiadający na podstawowe, życiowe pytania: “Mieć czy być?”, “Jak ukraść pierwszy milion?” i “Na które dziecko jest 500+?”. Te odpowiedzi w zwariowanej, humorystycznej formie poznamy już 3 marca o godz. 18.00 w Domu Kultury w Rybniku-Chwałowicach.


Hajs Hajs bejbe” jest wypełniony świeżutkimi skeczami, a te skecze wypełnione kosmicznymi postaciami, a te postaci wypełnione charyzmą i radością. Wszystko to okraszone twórczą wolnością i szaleństwem, które zdemaskują sens posiadania fortuny. To program pełen mamony, kart kredytowych, taniej biżuterii i cekinów. Uwaga! Występ przeznaczony dla widzów dorosłych, z uwzględnieniem zakazu wstępu dla hochsztaplerów, banksterów i wszystkich dotychczasowych prezesów KNF.

Kabaret Kałasznikof 
– w 2018 roku (jak mawia młodzież) “wjechali z buta” w polską scenę kabaretową. Program pt. “Charaktery” okrzyknięty został pełnym sukcesem, a realizacje telewizyjne dla 3 kanałów potwierdziły, że rybniccy kabareciarze przeskoczyli kilka półek w kabaretowych rankingach. Premiera najnowszego programu to okazja aby zobaczyć “na żywo” jakich postępów dokonali i jak “wyrosło” nowe kabaretowe pokolenie w Rybniku. Strona: www.facebook.com/KabaretKalasznikof.
  • Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach
  • Rybnik ul.1 Maja 91B, tel. 32 4216222
  • www.dkchwalowice.pl
Bilety: 30 zł, w dniu imprezy 35 zł, dostępne na www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html oraz w Kasie DK Chwałowice tel. 32 4216222 w.39, dkchwalowice.kasa@gmail.com

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl