Śląskie Trendy

GUNS N’ ROSES w Chorzowie

GUNS N’ ROSES ponownie w Polsce! Legendarny zespół wystąpi już 9 lipca 2018 na Stadionie Śląskim w Chorzowie w ramach trasy NOT IN THIS LIFETIME TOUR. W roli supportu przed Gunsami wystąpią Volbeat oraz Tyler Bryant & The Shakedown. GUNS N’ ROSES, VOLBEAT i TYLER BRYANT & THE SHAKEDOWN – 9 lipca w „kotle czarownic” będzie gorąco!

Guns N’ Roses z impetem wkroczyli w 2018 rok – trasa koncertowa na 13 stadionów, w tym Stadion Śląski – nie przegap okazji, żeby zobaczyć ich w Polsce! Stadionowa trasa Guns N’ Roses koncerty 2018 roku rozpoczęła się 3 czerwca w Berlinie, w Niemczech i obejmie dalszych 17 zaplanowanych koncertów na terenie Wielkiej Brytanii i Europy – w tym w roli headlinera na Download Festival w Wielkiej Brytanii, Firenze Rocks, Download Festival Paris, Graspop Metal Meeting oraz Download Festival Madrid.

Pierwsza europejska część trasy Not In This Lifetime Tour sprzedała ponad milion biletów w 2017 roku, co daje jej status najbardziej udanej trasy rockowej tego roku, udowadniając ponad wszelką wątpliwość, że postawa, duch i wpływ zarówno Guns N’ Roses, jak i rock’n’rolla są silne jak nigdy dotąd. Polski koncert Guns N’ Roses Chorzów już 9 lipca!

Zaraz po powstaniu Guns N’ Roses w 1985 roku zespół wstrzyknął dawkę nieokiełznanego, bezkonkurencyjnego i niemożliwego do zatrzymania charakteru do wzrastającej sceny rockowej w Los Angeles. Ich debiutancki album, Apetite for Destruction, utrwalił ten wizerunek a zespół stał się najlepiej sprzedającym się amerykańskim debiutem w historii, z 30 milionami sprzedanych płyt na całym świecie. W 1991 roku pokryte siedmiokrotną platyną Use Your Illusion I oraz Use Your Illusion II zajmowały dwa pierwsze miejsca na liście tuż po ich premierze. Na przełomie ostatniej dekady zespół Guns N’ Roses występował na wyprzedanych koncertach i był headlinerem na festiwalach na całym świecie, promując ciepło przyjęty przez krytyków i pokryty platyną album Chinese Democracy z 2008 roku. Sześć studyjnych albumów później Guns N’ Roses jest jednym z najważniejszych i najbardziej wpływowych zespołów w historii muzyki. Koncerty kultowej grupy podnoszą poprzeczkę coraz wyżej, łącząc miliony fanów na całym świecie.

Oficjalna sprzedaż biletów na Guns n Roses Polska 2018. Guns n Roses bilety już dostępne na stronie eBilet.pl!

Volbeat to niepowtarzalny, charakterystyczny duński „muzyczny cud”. Kapela od lat przełamuje muzyczne stereotypy łącząc w swojej muzyce rockabilly, wczesnego rock & rolla i metal. Zespół powstał w Kopenhadze w 2001 roku. Tworzą go: wokalista i gitarzysta Michael Poulsen, gitarzysta Rob Caggiano, basista Kasper Boye-Larsen i perkusista Jon Larsen. Volbeat ma na koncie sześć albumów studyjnych i dwa albumy koncertowe, które to zawsze podbijały najważniejsze zestawienia muzyczne. Niejednokrotnie Volbeat był także nagradzany złotymi i platynowymi płytami zarówno w Europie, jak i Kanadzie. Grono ich fanów w ostatniej dekadzie stale się powiększalo, dzięki unikalnej mieszance i stylowi muzycznemu oraz bezkompromisowym występom estradowym. Volbeat wciąż łączy heavy metal z rockabilly, dopełnia je chropowatym brzmieniem gitar. Polska publiczność na pewno pamięta występ Volbeat na Przystanku Woodstock – tym razem grupa rozgrzeje publiczność w Chorzowie, przed koncertem Guns N’ Roses!

Tyler Bryant & The Shakedown to zespół, który powstał w tydzień! Rockowo-bluesowy band gra już od 2009, tworzą go: Tyler Bryant (wokal, gitara), Caleb Crosby (perkusja), Noah Denney (gitara basowa) i Graham Withford (gitara). Wydali jedną EPkę i dwa samodzielne albumy, z czego ostatni z 2017r.

Występowali u boku takich gigantów muzycznych jak AC/DC, Aerosmith, B.B. King, Eric Clapton, Jeff Beck czy ZZ Top. W Stanach Zjednoczonych podbili serca fanów, czas na Polskę!

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl