Śląskie Trendy

Gotuj się na gotowanie z finalistą Masterchefa Juniora

1 czerwca, w Dzień Dziecka Forum Gliwice przygotowało dla najmłodszych klientów smaczną niespodziankę. Tego dnia wraz z nimi gotować będzie Kuba Tomaszczyk, finalista pierwszej polskiej edycji MasterChef Junior.


Pod okiem młodego MaserChefa, między godz. 13.00 a 18.00 uczestnicy warsztatów zrobią tortillę z kurczakiem, wymyślne tosty z guacamole, mozzarellą i innymi dodatkami, a także deser warstwowy z musem z mango z kremem malinowym, granolą oraz świeżymi owocami. Warsztaty są bezpłatne, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Zapisać się można przez facebookowy profil Forum Gliwice.

Oprócz tej kulinarnej atrakcji, dzieci znajdą i inne. Na pamiątkę spotkania każdy uczestnik warsztatów otrzyma zestaw małego kucharza. Można go będzie także zdobyć za zrobione w CH FORUM zakupy (za min. 150 zł).

– Zadowoleni będą także łowcy autografów i amatorzy wspólnych zdjęć, na które Kuba na pewno znajdzie czas – mówi Marek Thorz, rzecznik prasowy Forum Gliwice. – Wśród dodatkowych atrakcji dla maluchów, które rozpoczną się już o godz. 11:00, są też: malowanie buziek, modelowanie balonów, automat z balonami napełnionymi helem, wata cukrowa oraz konkursy na scenie głównej CH FORUM (parter), która tego dnia będzie centrum wszystkich wydarzeń.

Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl