Śląskie Trendy

Gorsety – czyli czemu warto docenić bieliznę erotyczną?

Bielizna erotyczna nie bez kozery cieszy się dużym zainteresowaniem – zarówno Panów, jak i Pań. Jest to jeden ze sprawdzonych sposobów na uczynienie naszego życia erotycznego jeszcze ciekawszym. Taki dodatek urozmaica skutecznie grę wstępną i pozwala świetnie się razem bawić.


Mężczyźni uwielbiają rozbierać ukochane kobiety, a kobiety, które czują się kochane – chętnie się temu poddają. Ten sposób spędzania czasu staje się szczególnie przyjemny dla obojga, gdy mężczyzna może nasycić swoje oczy pięknymi kształtami wybranki w seksownej bieliźnie. Oprócz oczywistych części, takich jak stringi, staniki czy pończochy – warto poznać możliwości, jakie daje nieco staromodna część bielizny erotycznej, czyli… zmysłowy gorset.

Zaintryguj swojego mężczyznę!

W naturze każdej kobiety leży głęboka tęsknota za tym, by ktoś za nią szalał, pożądał jej i o niej marzył. Umiejętne stosowanie bielizny erotycznej może bardzo przybliżyć realizację tego marzenia. Dobrze dobrana seksowna bielizna, w tym gorset, stworzy warunki do tego, by zarówno pierwsza rozbierana randka, jak i wiele kolejnych – zapisały się naprawdę pozytywnie i mocno w pamięci obojga.

Fotolia_236402037_Subscription_Monthly_M.jpg

Gdy mężczyzna widzi kobietę, podświadomie szuka w niej czegoś intrygującego, co odróżni ją od reszty znanych mu Pań. Gorsety są niewątpliwie bardzo intrygującą częścią intymnej garderoby. Uwodzenie polega w pewnym sensie na budowaniu atmosfery, w której pada obietnica szczęścia.

Część kobiet może mieć pewne obiekcje, czując, że ma nieodpowiednią figurę, by zakładać na siebie gorset. Szczególnie dotyczy to Pań, które nie mają szczególnie wyraźnie zaznaczonego wcięcia w talii. Są to jednak obawy zupełnie niesłuszne – obecnie na rynku mamy bardzo duży wybór gorsetów, tak więc nawet, jeżeli nie mamy talii osy, znajdziemy po paru chwilach poszukiwań coś odpowiedniego właśnie dla nas.

Wybieramy gorset dla siebie

Różnorodność modeli seksownych gorsetów damskich jest doprawdy przytłaczająca. Na co zwrócić uwagę, gdy wybieramy model dla siebie? Wszystko zależy tak naprawdę od naszych preferencji estetycznych. Możemy też zastanowić się nad tym, czy chcemy, aby nasz partner miał więcej zabawy z rozpinaniem i zdejmowaniem z nas gorsetu, czy też raczej nie będziemy chciały mu tego etapu zbytnio komplikować?

Wybierając gorset, mamy do wyboru szereg różnych wariantów. W gorsecie mogą (lub też i nie) występować następujące elementy:

  • fiszbin pionowy;
  • fiszbin w miseczce;
  • kilkustopniowe zapięcie;
  • miseczki usztywniane;
  • odpinane paski do pończoch;
  • open crotch;
  • ramiączko na szyję;
  • regulowane szelki;
  • sznurowanie regulujące.

Szczególnie warto podkreślić tutaj, że mężczyźni, którzy mają słabość do zgrabnych nóg – z pewnością z dużym entuzjazmem zareagują na odpinane paski do pończoch. Z kolei miłośnicy większych biustów na pewno ucieszą się na widok pięknie wyeksponowanych piersi, co zapewniają fiszbiny w miseczkach. Open crotch będzie dobrym rozwiązaniem, jeżeli wiemy, że nasz partner jest z natury niecierpliwy i lubi bez zbytnich ceregieli przechodzić do sedna sprawy.

Sznurowanie regulujące będzie bardzo praktycznym rozwiązaniem – zwłaszcza, gdy Twoja waga lubi nieco się wahać. Zapewni to optymalne dopasowanie do figury, nawet jeżeli odrobinę schudniesz albo przybędzie CI dwa kilogramy. Jednak – lepiej go unikać w przypadku, gdy partner nie lubi zbyt długiej gry wstępnej, gdyż sznurowanie wydłuża nieco cały proces zdejmowania gorsetu.

Gorsety damskie to doskonałe rozwiązanie dla każdej z Pań, która szuka skutecznego sposobu na budowanie własnej atrakcyjności w oczach partnera. Rozbudowaną ofertę tego typu bielizny można znaleźć na stronach sklepu Obssesive.pl.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl