Śląskie Trendy

Gliwicka Akademia Zdrowia Dziecka w FORUM

Dla dorosłych – m.in. stanowiska kosmetyczne. Dla dzieci – warsztaty, konkursy, występy młodych artystów i wiele innych atrakcji. Sobota w gliwickim CH FORUM upłynie pod hasłem zdrowia i urody.

Gliwicka Akademia Zdrowia Dziecka, to wydarzenie przygotowane przez Urząd Miejski w Gliwicach. Jest jednym z elementów programu tego dnia, zdominowanego przez tematy związane ze zdrowiem i urodą.

Na tym drugim z tematów doskonale znają się konsultantki branży kosmetycznej, które podpowiedzą, jak wykonać odpowiedni makijaż, czym kierować się dobierając kosmetyki i jakie zabiegi stosować, aby zachować piękny i zdrowy wygląd. Stanowiska kosmetyczne dostępne będą do godz. 18:00.

O godz. 14:00 rozpocznie się blok poświęcony zdrowiu i edukacji prozdrowotnej. Jak wyjaśniają organizatorzy, w programie są m.in. występy artystyczne dzieci i młodzieży oraz warsztaty, którymi organizatorzy chcą zwrócić uwagę na sprawy zdrowia. Będzie można się także przyłączyć do „ciuchci zdrowia”, z którą dzieci ze specjalnym paszportem odwiedzą 8 stacji zdrowia. Do dyspozycji gości będzie też strefa relaksu oraz kącik porad i konsultacji ze specjalistami, m.in. logopedami, psychologami i pedagogami. W programie jest również finał konkursu „Warzywno-owocowe przebranie”.

– Wiosną gliwickie CH FORUM zachęca do zmian czwartą edycją programu „Z FORUM możesz więcej” – przypomina Marek Thorz, rzecznik prasowy FORUM. – W jego ramach dziesięć osób dokonuje życiowej metamorfozy, ale z porad z różnych dziedzin może skorzystać każdy. Było już o modzie i sporcie, teraz przyszła pora na zdrowie i urodę – dodaje.

W przygotowanie wydarzenia włączyli się również członkowie kampanii Pozytywni.Gliwice.Pl.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl