Śląskie Trendy

Gala „NIEGRZECZNI 2016”

10 GRUDNIA, TYLKO w OLD TIMERS GARAGE w Katowicach odbędzie się, na zakończenie najbardziej niezwykłego Plebiscytu, Wielka Gala NIEGRZECZNI 2016. Wraz z gospodarzami wieczoru – Zespołem NIEGRZECZNI, który zagra, niezapomniane, niegrzeczne hity wszechczasów, na scenie pojawią się liczni goście, w tym: Di PAMP, GOORAL, Maciej JANUSZKO, MYSLOVITZ, Jacek NOCH, OCN oraz NOMIUNOWANI i LAUREACI, którzy – jako NIEGRZECZNI – dostana KLAPSY!

Do tego konkursy i realizacja telewizyjna (TVP) z mnóstwem dobrego humoru.
Teraz kilka słów wyjaśnienia:
W mijającym roku, podobnie ja w latach ubiegłych, podczas akcji: NIEGRZECZNI na WAKACJACH oraz NIEGRZECZNI TV, w sumie przez 6 miesięcy odwiedziliśmy całą KLAPONIĘ, żeby zapytać Was, kto Waszym zdaniem był „niegrzeczny” i zasłużył na „klapsa”.
Jednocześnie informowaliśmy Was, że ideą Plebiscytu jest znalezienie i wyróżnienie przypadków niegrzecznych na wszelkich polach (telewizji, muzyki, poezji, prozy, kultury, sztuki i nauki). Według naszej definicji, specjalnie przygotowanej na potrzeby akcji, NIEGRZECZNY – to osoba wychodząca poza schemat, myśląca inaczej niż ogół, promująca nowe, ciekawe trendy i zachowania, nie wpasowująca się w konwenanse – przez co postrzegana jako niegrzeczna.
Nasz akcja ma już swoją historię. Do tej pory nagrody odebrali już między innymi: Zespół Big Cyc, DODA, Szymon Majewski, Antek Królikowski, Kacper Ruciński, Zespół MECH, Olaf Deriglasoff, Zespół LipaLi, Mariusz Kałamaga, Kabaret Paranienormalni, Władcy Much, Janusz Palikot, Janusz Koriwn-Mikke, Michał Figurski i Kuba Wojewódzki, Andrzej Grabowski, Agnieszka Szulim, Filip Hajzer, Cezik, Rock Radio, Donatan i Cleo, Michał Wójcik, Natalia Siwiec, Zespół Video, Magda „Wronka” Mikołajczyk, Mikołaj JAOK Janusz, Monika Pietrasińska, Kabaret Czwarta FALA i wielu innych.
Przed nami ostatnia prosta – będzie więc gorrrrąco  Szczegóły i głosowanie (już od 1 Grudnia) na naszej stronie www.niegrzeczni.tv
PAMIĘTAJCIE, to właśnie WY zdecydujecie kto dostanie KLAPSA! BILETY DO NABYCIA NA STRONIE KLUBU OLD TIMERS, wersja VIP z możliwością udziału w BANKIECIE wraz z KONSUMPCJĄ – u Organizatorów: marta@wevents.pl ZAPRASZAMY DO ZABAWY !!!

Teatr Old Timers Garage

Gen. Jankego 132, 40-613 Katowice

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl