Śląskie Trendy

Fotografie Artura Pławskiego na Pasażu Andromedy

Tyskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na pokaz zdjęć (slide show) Artura Pławskiego, w czwartek, 19 maja o godz. 19, w Laboratorium Sztuki w Pasażu Kultury Andromeda w Tychach.

Artur Pławski jest fotografem, należy do TTF od początku działalności stowarzyszenia. To laureat konkursów: Leica Street Photo, Grand Press Photo, BZ WBK Press Foto i Wielkopolska Press Photo. Od pięciu lat, udaje mu się co roku znaleźć w gronie laureatów konkursu Tychy Press Photo. W marcu tego roku wygrał konkurs Śląskiej Fotografii Prasowej, organizowany przez Bibliotekę Śląską w Katowicach – nagrodzony materiał „Szopienice” będzie można zobaczyć podczas slide show.
Artur Pławski pochodzi z Poznania, jest absolwentem Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Poznańskiego i Podyplomowych Studiów Public Relations Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Jak pisze na swojej stronie „zanim fotografia zdominowała większość moich zajęć, wiele lat poświęciłem malarstwu i rysunkowi – zdobyte wówczas doświadczenia nad różnymi aspektami obrazu oraz charakter wykształcenia bardzo pomagają mi teraz w trakcie pracy fotografa”.
Slide show rozpocznie się o godz. 19.00. Wstęp jest wolny.
Tyskie Towarzystwo Fotograficzne skupia pasjonatów fotografii z Tychów i okolic, zarówno amatorów jak i zawodowych fotografów, laureatów znanych konkursów jak i rozpoczynających dopiero swoją przygodę z fotografią. Organizuje pokazy zdjęć, wystawy, warsztaty, spacery fotograficzne i szykuje się do wydania pierwszej książki fotograficznej. Więcej informacji o TTF znajdziecie na www.ttf.tychy.pl. Jak dołączyć do TTF, można dowiedzieć się na http://ttf.tychy.pl/s11-regulamin-przyjec
Więcej o autorze pokazu na jego stronie www.arturplawski.com
Wydarzenie na FB https://www.facebook.com/events/589701181189027

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl