Śląskie Trendy

Festiwal Iluzji w Miasteczku TwinPigs

Chcielibyście, by magiczne wspomnienia osłodziły Waszym pociechom powrót do szkoły? Nie może Was zabraknąć 27 i 28 sierpnia w Miasteczku Westernowym TWINPIGS, gdzie odbędzie się pierwszy Festiwal Iluzji na Dzikim Zachodzie!

Ostatni weekend wakacji bywa prawdziwym małoletnim Blue Monday. Coraz chłodniejsze wieczory, coraz szybsze zachody słońca, no a przede wszystkim tęsknota za nowo poznanymi przyjaciółmi z kolonii porządnie dają w kość, szczególnie tuż przed powrotem do szkolnej ławki.
A gdyby tak zostać dobrą wróżką dla swojego dziecka i wyczarować mu magiczną krainę? To wszystko może stać się możliwe podczas jedynego w swoim rodzaju Festiwalu Iluzji. Wyobrażacie to sobie? Ponad 15 iluzjonistów dających popis swoich czarów (a biorąc pod uwagę, że wezmą udział w konkursie ocenianym przez srogie Jury – dadzą z siebie
wszystko!), różnorodne sztuczki, pokazy mrożące krew w żyłach oraz te rozbawiające publiczność do łez. Wyszukane rekwizyty, zaskakujące finały i wszechobecna magia, a wszystko to w otoczeniu tak nietypowym, jak i zupełnie trafnym do praktyk prestidigitatorskich. Między tą paradą iluzji przechadzać się będą najodważniejsi kowboje na
wschód od Wimington. Z Szeryfem na czele dokładnie przypilnują, aby goście, którzy przybędą do TWINPIGS, znakomicie się bawili, aby dzieciom otwierały się usta z zachwytu i aby oklaski nie milkły aż do ostatniego występu, a przede wszystkim, aby sejf Bankiera po prostu nie… zniknął.
To będzie jeden z najlepszych weekendów tych wakacji! Już od wejścia powita Was jeden z kowbojów, Cody, zamieniony wiele lat temu przez pewnego czarnoksiężnika w pluszową Świnkę. Ku zaskoczeniu maga okazało się, że Cody wprost uwielbia być ogromną maskotką, do której do woli przytulają się wszystkie dzieci! Wkroczycie w niedostępny, niecodzienny świat. W fascynującym otoczeniu Miasteczka będziecie mogli spotkać Iluzjonistów, którzy
między swoimi występami być może dadzą się namówić, by uchylić rąbek tajemnicy, a zza uszu Twojego dziecka wyciągnąć tyle złota, ile tylko zdołają unieść.
Jeżeli będziecie chcieli się przekonać, czy to co widzicie jest jawą czy snem, będziecie mogli sprawdzić poziom swojej adrenaliny na szalonych karuzelach lub w kinach 5D i 6D. Nie zapomnijcie też skosztować pyszności, które według tajemnych przepisów przygotowują własnoręcznie miejscowi cukiernicy i kucharze. Kiedy już pomyślicie, że zobaczyliście wszystko, oszołomi Was gwiazda festiwalu, crème de la crème polskich iluzjonistów oraz finalista programu Mam Talent w jednej osobie, czyli nikt inny jak Tomasz Kabis. Każdy jego pokaz jest niezapomnianym, zapierającym dech przeżyciem.
Wszystkie występy w cenie biletu do TWINPIGS. Czekamy na Was!

[publikacja: 23 sierpnia 2016]

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl