Śląskie Trendy

Festiwal CUD – ciało, umysł, dusza

W Sulistrowicach, u stóp góry Ślęży, w sąsiedztwie orzeźwiających wód Źródlanego Zalewu Sulistrowickiego, od 16 do 19 czerwca odbędzie się niezwykły Festiwal CUD – Ciało, Umysł, Dusza. Jego uczestnicy poszukiwać będą wiedzy i zdobędą nowe umiejętności i doświadczenia – od wpływu oddechu na zdrowe żywienie, od masażu ciała po Tantrę.


Poszukiwaniom towarzyszyć będzie muzyka, w wykonaniu Moribaya, Błękitnych Żywiołów, Afrotuby, Cantarsisa, Niburu Projectu, Dj Logana. Ponad 60 prelegentów poprowadzi rozmowy w ponad 70 blokach tematycznych.

– Potańczymy, wyprocesujemy się w Movement Medicine, Biodanzie, Ritual Trance Dance oraz świadomej pracy z ciałem z Jogą i Rytuałami Tybetańskimi. Zaprezentujemy wiele bardzo interesujących propozycji w 4 otwartych podstrefach i w profesjonalnych warsztatach zamkniętych – zapowiadają organizatorzy.

Do udziału w festiwalu zaprosili ciekawych twórców autorskiej odzieży i ozdób, akcesoriów do Jogi, ubrań do tańca. Zagoszczą tam również stoiska z misami i gongami tybetańskimi, mobilne księgarnie a także cała strefa slow street food, gdzie będzie można rozkoszować się w pysznych, ekologicznych, zdrowych i wegetariańskich przysmakach z wielu zakątków świata – z opcją na miejscu i na wynos.

– W nocy ogrzewać nas będzie radosna i ciepła atmosfera wspólnego Ogniska Plemion przy dźwiękach bębnów i śpiewu serc wolnych ludzi – dodają twórcy Festiwalu.

Nam pozostaje jedynie zaprosić do udziału w przedsięwzięciu.

Więcej informacji uzyskać można na stronie https://festiwal-cud.pl/

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl