Śląskie Trendy

Fascynująca przygoda w wirtualnym świecie

Stanąć na „desce strachu” nad przepaścią, latać balonem lub lotnią, ścigać się bolidami a może po prostu porzucać się śnieżkami – w piątek i w sobotę, 8 i 9 marca w CH FORUM wirtualna rzeczywistość pozwoli uczestnikom zabawy przeżyć takie emocje, jakich na próżno szukać w prawdziwym świecie.


Świetną zabawę gwarantuje także gra rytmiczna VR Beat Saber, w której gracze używają mieczy świetlnych – zdradza Marek Thorz, rzecznik prasowy CH FORUM. – Dzieciom spodoba się z pewnością gra zręcznościowa Shooty Fruity, w której chronić będą sklep przed zmutowanymi owocami, zaś uzdolnieni artystycznie „wyżyją” się w malowaniu w przestrzeni 3D (Tilt Brush). Dobrą rozgrzewką przed prawdziwymi ćwiczeniami będzie gra e-fitness Box VR.

Zaznajomieni z tematyką VR doskonale kojarzą polską klasykę gier: Superhot. „Nowicjusze”, którzy
dopiero odkryją ją w CH FORUM, będą zachwyceni jej możliwościami. To jedna z najlepszych i najbardziej utytułowanych gier VR na świecie!

Nie zabraknie też konkursów, a raczej wirtualnych zawodów, w których za najlepsze wyniki będą
nagrody. Stanowiska konkursowe rozlokowane będą po całym centrum, a każdy gracz otrzyma mapkę z ich rozmieszczeniem. Kto „zaliczy” wszystkie stanowiska i zbierze punkty-naklejki, będzie mógł odebrać nagrodę niespodziankę. Do zabawy włączył się także My Fitness Place, którego stanowisko znajdzie się przed wejściem do klubu.

Warto też wspomnieć o kolejnej mega-atrakcji, którą jest gra stworzona specjalnie dla Biblioforum – biblioteki znajdującej się w CH FORUM. Grając w „Tajemnicę zaginionej powieści” będzie można odbyć wirtualną wycieczkę po zakamarkach gliwickiej biblioteki.

Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny. Partnerem wydarzenia jest znajdujący się w CH
FORUM salon wirtualnej rzeczywistości ZENonVR.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl