Śląskie Trendy

Fabryka Porcelany będzie pachniała w weekend Świętami

W Fabryce Porcelany po raz kolejny będzie można poczuć atmosferę Świąt. Już w  ten weekend (10 i 11 grudnia) będzie można zajrzeć na organizowany w rewitalizowanej Fabryce Porcelany Eko Jarmark.W Jarmarku uczestniczą stali wystawcy, którzy dbają o jakość swoich usług i oferowanych produktów.

Wystawcy są dobierani, aby zagwarantować najszerszy wybór i umożliwić odwiedzającym zaopatrzenie się już w niektóry wyroby na święta. Partnerem Jarmarku jest Województwo Śląskie, które zaprosiło m.in. swoich wystawców i producentów ekologicznej żywności z całego województwa. Na stoiskach wystawców będzie można kupić wędliny, sery, przyprawy, miody, czy wino. Oprócz produktów spożywczych wystawcy zaoferują możliwość zakupu różnych drobnostek dla najbliższych. Wśród wystawców znajdują się m.in. stanowiska z rękodziełem i z ozdobami świątecznymi.

Jak co roku w czasie Jarmarku wystawcy, oprócz oferowania swoich produktów, prowadzić będą warsztaty z rękodzieła, czy tworzenie ozdób świątecznych. Będzie to także świetna okazja do spróbowania swoich sił w stworzeniu własnych ozdób i dekoracji świątecznych. Szczególnie dużo atrakcji przygotowano dla najmłodszych uczestników. Na starszych gości czekać będzie m.in. grzane wino, warsztaty artystyczne dla najmłodszych i niezwykła świąteczne atmosfera. Specjalnie na gości czekać będzie otwarte Bistro Prodiż (11:00-19:00), które zaledwie kilka tygodni temu zainaugurowało swoją działalność w Fabryce Porcelany. Ekipa Bistra przygotowuje przepyszny poczęstunek dla najmłodszych.

Na tę okazję KZK GOP uruchomił dodatkową linię autobusową 940, która będzie kursować na trasie Katowice Dworzec – Katowice Fabryka Porcelany przez cały weekend co godzinę począwszy od 10:24

Fabryka Porcelany ciągle zmienia swoje oblicze, więc warto ją odwiedzić, aby zobaczyć jakie zmiany zaszły od zeszłego roku. Jarmark odbywa się w sobotę i w niedzielę od 11.00 do 20.00.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl