Śląskie Trendy

ENEMEF: Maraton Horrorów z Annabelle – konkurs z biletami

ENEMEF: Maraton Horrorów z Annabelle to przerażająca noc z upiorną i demoniczną Annabelle w roli głównej. Na ekranie pojawi się cała seria o jednej z najsłynniejszych lalek w historii horroru, w tym premierowo najnowsza część „Annabelle wraca do domu”. To wyjątkowa szansa, by przenieść się na całą noc do mrocznego świata pełnego złych demonów takich, jak diaboliczna Annebelle lub siejąca postrach zakonnica z piekła rodem! Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia do zabrzańskiego Multikina na to wydarzenie.


– ANNABELLE WRACA DO DOMU – premierowo!

– ANNABELLE: NARODZINY ZŁA

– ANNABELLE

– ZAKONNICA

Bilety w cenie od 30 do 39 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl. Aby otrzymać specjalny KOD ZNIŻKOWY i kupić bilety o 5 zł taniej każdy, wystarczy zarejestrować się na https://enemef.pl/rejestracja – kod zniżkowy można wykorzystać online oraz w kasie kina aż do momentu rozpoczęcia maratonu.

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl.

Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia na ten maraton. Aby wziąć udział w losowaniu jednego z nich należy do wtorku, 9 lipca na adres konkursy@slaskietrendy.pl przesłać odpowiedź na pytanie: Jak nazywał się pierwszy z filmów z „uniwersum” Anabelle?

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl