Śląskie Trendy

„Elka” dla zakochanych

Macie już pomysł na Dzień Zakochanych? Jeżeli szukacie czegoś niesztampowego, co zaskoczy partnera, zachęcamy do walentynkowej przejażdżki „Elką”. 1 lutego ruszyła sprzedaż biletów.

Muffinki, róże, gorąca czekolada, a wszystko w gondoli kolejki linowej. W latach ubiegłych, z romantycznej przejażdżki parkową kolejką, skorzystało kilkaset par. Żadna nie wysiadła z gondoli niezadowolona. „Walentynki na Elce” to powtórka zeszłorocznej akcji. Tym razem przejazdy odbędą się tylko w dzień Walentynek, 14 lutego. Pierwsze gondole wyruszą o godzinie 14, a ostatnie po 22. Łącznie z walentynkowych atrakcji może skorzystać 161 par.

Pośpiech wskazany

– Zapisy ruszyły 1 lutego .W elektronicznym panelu naszego sklepu, każdy chętny kupuje konkretną godzinę przejazdu i zamawia ją w systemie – tłumaczy Łukasz Buszman, rzecznik prasowy Parku Śląskiego. – Biorąc pod uwagę zainteresowanie w latach ubiegłych, radzimy się spieszyć.

Oferta jest bardzo urozmaicona. Kosztujący 100 złotych zestaw obejmuje przejażdżkę gondolą dla dwóch osób w obie strony (jeden kurs potrwa około 45 minut), dwa kubki gorącej czekolady i dwie czekoladowe muffinki. Poza tym różę dla partnerki, krótką sesję zdjęciową wraz z natychmiastowym wydrukiem w modnej ostatnio fotobudce, a także czekoladki. Na nastrojowo oświetlonych stacjach, będzie można usłyszeć romantyczną muzykę.

Kwadrans przed kursem

– W tym roku wprowadziliśmy trochę udogodnień oraz zmiany w systemie płatniczym – mówi Buszman. – Płatność będzie możliwa tylko i wyłącznie za pośrednictwem bramki płatniczej PayU. W systemie umożliwimy też zamówienie kursu dla większej ilości osób. Za każdą dodatkową będzie trzeba zapłacić 50 złotych – zaznacza.

Wszystkie przejazdy rozpoczynają się na stacji Stadion Śląski. Na miejscu trzeba się stawić na kwadrans przed zaplanowaną godziną kursu. W panelu sklepowym znajduje się regulamin oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl