Śląskie Trendy

Egurrola Challenge z Agustinem Egurrolą w Katowicach

8 czerwca w Silesia City Center upłynie pod znakiem tańca. A to wszystko za sprawą kolejnej edycji Egurrola Challenge – jedynego takiego turnieju w Katowicach. Na scenie wystąpi ponad 1000 tancerzy, którzy zmierzą się w walce o medale w najbardziej widowiskowych stylach. Ich występy obserwować będzie założyciel szkoły – Agustin Egurrola.


Egurrola Challenge to organizowany przez Egurrola Dance Studio turniej tańca. Na scenie na Placu Śląskim w Silesia City Center uczestnicy powalczą o medale w najbardziej widowiskowych stylach tańca, m.in. hip-hopie, tańcu nowoczesnym i tańcu jazzowym. Będzie można zobaczyć występy solowe, duety oraz miniformacje i grupy. W tanecznych zmaganiach wezmą udział dzieci od 3. roku życia, młodzież oraz dorośli. Po raz pierwszy do Katowic przyjadą także tancerze z innych szkół Egurrola Dance Studio, którzy będą uczestniczyć w ogólnopolskiej rywalizacji w tańcu jazzowym.
Egurrola Challenge to jedyna taka impreza w Katowicach – mówi Agustin Egurrola, choreograf, właściciel sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio. Jestem szczęśliwy, że już po raz kolejny organizujemy Egurrola Challenge w Silesia City Center, bo właśnie takie wydarzenia pokazują mi, jak wiele radości z tańca czerpią tancerze już od najmłodszych lat. Jestem pewien, że ich pasja i pozytywna energia udzieli się także publiczności – dodaje Agustin.
Założyciel szkoły będzie obserwował występy tancerzy, a najlepszym z nich wręczy medale i dyplomy. W tym niezwykle roztańczonym dniu nie zabraknie też atrakcji i niespodzianek dla publiczności, a wśród nich spotkania z Agustinem Egurrolą, z którym będzie można porozmawiać oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
Egurrola Challenge odbędzie się 8.06.2019 r. w godz. 10:00-21:00 na Placu Śląskim w Silesia City Center. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl