Śląskie Trendy

Dzieci też chcą być modne

Zachwyciła nas różnorodność stoisk 2. edycji Silesia Bazaar Kids. 80 wystawców zaprezentowało prawdziwe cudeńka stworzone z myślą o maluchach, od zabawek, poprzez modne kolekcje, po kosmetyki, kolorowe ozdoby a nawet elementy wystroju wnętrz. Nie wyszyliśmy z Międzynarodowego Centrum Kongresowego z pustymi rękami. Choć, przyznajemy, trudno było dokonać wyboru z tak bogatej oferty produktów wykonanych w najlepszym wzornictwie.

 

Targi „na bogato”

W minioną niedzielę, 2. edycja Silesia Bazaar Kids przyciągnęła do MCK około 2000 gości. Oprócz poznania efektów pracy projektantów odzieży i akcesoriów dziecięcych, rodzice wraz z dziećmi mieli możliwość wzięcia udziału w ciekawych warsztatach i zabawach, mogli zrobić maluchom profesjonalne zdjęcia i zapoznać się z ofertami placówek twórczo organizujących czas najmłodszym mieszkańcom regionu. Mamy mogły również oddać się w ręce wizażystki, a dzieci – zbudować robota bądź uszyć sobie maskotkę na prawdziwej maszynie do szycia. Spore oblężenie przeżywała również strefa gastronomiczna, w której można było napić się znakomitej kawy.

Wpiszcie do kalendarza te targi!

Organizatorzy wzięli się już za planowanie kolejnej, 3. edycji Silesia Bazaar Kids. Zanim jednak stoiska ponownie wypełnią się dziecięcymi akcesoriami, zapraszają na główne targi, przygotowane z myślą o dorosłych odbiorcach.

SILESIA BAZAAR vol.4 odbędzie się 11 i 12 czerwca. Więcej informacji na silesiabazaar.pl i jego profilu facebookowym. Oczywiście, będziemy również informować o wydarzeniu na naszych Śląskich Trendach.

Śląskie Trendy patronują tym wydarzeniom.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl