Śląskie Trendy

Dżem, Myslovitz, Kat&Kostrzewski w Parku Leśnym!

Wielka muzyczna uczta dla wielbicieli rockowego brzmienia. W sobotę 11 lipca w Parku Leśnym Doliny Trzech Stawów wystąpi Dżem, Myslovitz oraz Kat&Roman Kostrzewski.

Program wieczoru:
Kat&Roman Kostrzewski – godz. 18.00
Dżem – godz. 19.30
Myslovitz – godz. 21

Wstęp wolny!

To kolejny prezent od miasta dla jego mieszkańców z okazji 150-lecia Katowic. Trzy koncerty w sobotę 11 lipca odbędą się pod hasłem Śląska Scena Muzyczna. W końcu Dżem, Myslovitz i Kat&Roman Kostrzewski to rockowe produkty eksportowe Górnego Śląska, z których jesteśmy dumni.
W Parku Leśnym (poniżej łąka przy parkingu poniżej lotniska Muchowiec) posłuchamy ich w piknikowej, wakacyjnej atmosferze.
W zasadzie żaden z zaproszonych zespołów nie wymaga szerszej prezentacji. Jako pierwszy, o godz. 18, wystąpi Kat&Roman Kostrzewski. Wtedy zabrzmi najcięższa muzyka tego wieczoru, bo zespół wokalisty Romana Kostrzewskiego to legenda trash metalu.
Status legendy ma też niewątpliwie Dżem. Rozsławiony przez charyzmę i talent Ryśka Riedla, także po śmierci wokalisty doskonale sobie poradził, grając swoje największe przeboje i tworząc nowe. „Sen o Viktorii”, „List do M.” czy „Do kołyski” to tylko niektóre z przebojów, które na zawsze weszły do historii polskiej muzyki. Każdy koncert Dżemu przyciąga tysiące fanów.
Zmianę lidera przeszedł także Myslovitz. Albumem „1.577” artyści udowodnili, że legenda gitarowego grania z Mysłowic jest wciąż żywa. Pokazali też, że wciąż mają apetyt na przeboje, takie jak „Prędzej później dalej”.

Wstęp wolny

Uwaga! Specjalna linia autobusowa Park Leśny będzie kursować wieczorem 11 lipca z Dworca Autobusowego do Parku Leśnego i z powrotem.

@2015

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl