Śląskie Trendy

Dwa maratony z horrorami – konkurs z biletami

W tym roku tradycyjna Noc Grozy i Horrorów pod koniec października odbędzie się w wersji podwójnej! Dwie noce, dwa zestawy, dwie premiery, dwie przedpremiery i dwa razy więcej ogromnych emocji już 27 i 28 października 2017. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia na to wydarzenie do zabrzańskiego Multikina.

ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów, czyli legendarne coroczne święto horrorożerców tym razem odbędzie się w podwójnej wersji! W tym roku miłośnicy mocnych wrażeń będą mieli do wyboru dwa mroczne maratony horrorów – jeden odbędzie się w ostatni piątek, a drugi w ostatnią sobotę października. Wypełnią je najbardziej przerażające filmy grozy ostatnich miesięcy, w tym premiery i przedpremiery! Wyobraź sobie, że najgorszy koszmar staje się rzeczywistością, upiorne demony brutalnie ukazują swoją moc, dźwięk mechanicznej piły przeszywa umysł, a z ekranu leje się krew. Czujesz ten dreszcz? Wybierz swój zestaw i dołącz do świętowania! Oto repertuar:

 

Maraton Horrorów w piątek 27 października:

– nowa część krwawej serii PIŁA: DZIEDZICTWO – premierowo!

– prequel serii o sadystycznym zabójcy LEATHERFACE – premierowo!

– tajemniczy dreszczowiec AUTOPSJA JANE DOE

 

Maraton Horrorów w sobotę 28 października:

– ukazujący czym jest koszmar SLUMBER – przedpremierowo!

– budzący niepokój DEAD AWAKE – przedpremierowo!

– demoniczna i klimatyczna BABA JAGA

– postapokaliptyczny i przerażający TO PRZYCHODZI PO ZMROKU

DLA NASZYCH CZYTELNIKÓW MAMY PODWÓJNE ZAPROSZENIA NA TO WYDARZENIE. ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W LOSOWANIU JEDNEGO Z NICH, NALEŻY DO ŚRODY, 25 PAŹDZIERNIKA NA ADRES konkursy@slaskietrendy.pl PRZESŁAĆ ODPOWIEDŹ NA PYTANIE: JAKI MACIE PATENT NA STRACH? JAK Z NIM WALCZYCIE?

NIE ZAPOMNIJCIE PODPISAĆ MAILI!

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl