Śląskie Trendy

Do czego nosić niskie trampki?

Klasyczne, niskie trampki to obuwie, które sprawdzi się w każdej sytuacji oraz w każdego rodzaju stylizacji. To idealna propozycja dla kobiet, mężczyzn i dzieci bez względu na ich wiek. Do czego nosić niskie trampki? Sprawdź kilka nieśmiertelnych stylizacji, które nigdy się nie znudzą.


Klasyczne połączenie i uniwersalne trampki

Biały T-shirt, jasne jeansy i buty takie jak Converse niskie to kompozycja, która prawdopodobnie nigdy się nie znudzi i nie straci na aktualności. Dowolność łączenie tego rodzaju elementów nie zna granic. Jedni postawią na klasyczny opinający T-shirt z dekoltem w kształcie litery v i proste, klasyczne rurki, inni zdecydują się na fikuśną bluzkę z opadającymi ramionami i jeansy z wysokim stanem, a jeszcze inni na luźny top i ekstrawaganckie spodnie z dziurami. W każdym z tych przypadków trampki będą stanowiły świeże, nowoczesne oraz bardzo wygodne dopełnienie stylizacji. Miłośnicy delikatnych rozwiązań powinni postawić na monochromatyczny, biały niski model w białym kolorze, zaś miłośnicy klasyki zdecydowanie bardziej do gustu przypadną czarno-białe trampki, które znane są od lat. Osoby, które pragną wprowadzić nieco koloru do tego połączenia, mogą postawić na klasyczne, niskie trampki w kolorze czerwony. Tutaj również sprawdzą się modele granatowe, choć niektórzy twierdzą, że w połączeniu z jeansami mogą okazać się po prostu nieco nudne.

Krótkie trampki również doskonale współgrają z jeansowymi szortami. To niezwykle wygodna stylizacja na lato, która cechuje się nieprzemijającym charakterem. Połączenie doskonale sprawdzi się zarówno w typowo miejskich stylizacjach, jak i tych nieco bardziej wakacyjnych. W tym połączeniu ogranicza nas jedynie wyobraźnia – sprawdzą się tutaj zarówno stonowane barwy, jak i te nieco bardziej wyszukane modele, na przykład w całości pokryte brokatem bądź przedstawiające motywy z ulubionych filmów i komiksów.

Krótkie trampki w połączeniu z letnimi sukienkami i spódnicami

Krótkie trampki to również idealne uzupełnienie letnich sukienek. Dzięki nim nabiorą one niebanalnego charakteru oraz lekkiej zadziorności. Dowolność kombinacji oraz łączeń jest naprawdę duża. Trampki doskonale sprawdzą się zarówno w połączeniu z kolorowymi modelami w stylu boho, który w ostatnim czasie bije wszelkie rekordy popularności, jak i delikatnymi, zwiewnymi sukienkami w kwiaty przed kolano. Krótkie trampki mogą stać się również ciekawym uzupełnieniem krótkiej, opinającej sukienki w seksownym stylu. To doskonała, wygodna stylizacja imprezowa na lato.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl