Śląskie Trendy

Dmuchańce

Dmuchane zabawki w rozmiarze XXL to świetny sposób na urozmaicenie urodzin bądź imienin dziecka. Ten typ atrakcji bardzo dobrze sprawdza się również na wszelkiego rodzaju festynach, a także imprezach plenerowych z udziałem najmłodszych.

Dzieciństwo to okres beztroskiej zabawy, uśmiechu i marzeń. Jednak marzenia najmłodszych zdecydowanie odbiegają od pragnień osób dorosłych. Czego życzą sobie maluchy? W przypadku dziewczynek jednym z powtarzających się marzeń, jest chęć zostania księżniczką i zamieszkania w pięknym zamku. Z kolei chłopcy pragną z reguły stać się groźnymi piratami lub też gwiazdami piłki nożnej. Czy to możliwe? Wbrew pozorom tak. Wystarczy, że zafundujesz dziecku zabawę z wykorzystaniem dmuchańców, czyli profesjonalnych, dmuchanych zabawek w rozmiarze XXL. Jakich konkretnie?

Zalety zabawy

Ogromny, dmuchany zamek czy zjeżdżalnia to atrakcja, za którą dzieci wręcz przepadają. Ten typ produktów idealnie sprawdza się w przypadku wszelkiego rodzaju imprez, które uwzględniają potrzeby najmłodszych uczestników. Dlaczego? Ponieważ ogromne, dmuchane zabawki, charakteryzują się bajkowymi kształtami i żywymi kolorami, które pobudzają fantazję maluchów, a tym samym zachęcają do zabawy. Dodajmy; do zdrowej zabawy. Obecnie większość dzieci spędza swój wolny czas przed ekranem telewizora bądź komputera, co z kolei sprzyja nadwadze i przyczynia się do powstawania wielu chorób. Zabawa z wykorzystaniem dmuchanych zabawek niejako wymusza na dziecku ruch, a tym samym zapewnia zdrową porcję aktywności fizycznej. Warto dodać, że obecność wspomnianych zabawek na festynie czy też innego typu imprezie plenerowej sprawia, że wydarzenie niemalże natychmiast zyskuje na zainteresowaniu ze strony dzieci.

Na imieniny i urodziny

Wynajem dmuchanej zjeżdżalni czy zamku to opcja, która świetnie sprawdza się w przypadku urodzin bądź imienin dziecka. Ważne jednak, aby impreza była organizowana na świeżym powietrzu. Kolejnym aspektem, jaki warto wziąć pod uwagę, są preferencje dziecka. Jeśli dziewczynka marzy o zostaniu księżniczką, wówczas warto wynająć dmuchany, bajkowy zamek. Podobnie w przypadku chłopców; mali miłośnicy przygód będą świetnie bawić się na zjeżdżalniach, które do złudzenia przypominają baśniową dżunglę czy nawet tropikalną wyspę.

Jeśli pragniesz spełnić marzenia swojego dziecka i sprawić, że malec poczuje się niczym bohater ulubionej opowieści, to zdecyduj się na wynajem dmuchanej zabawki, a nawet całego kompletu dmuchańców. Tego typu atrakcje znajdziesz w ofercie firmy Danmel:www.danmel.com.pl. Warto zauważyć, że w portfolio produktowym marki znajdują się różnego rodzaju zabawki dmuchane, zarówno klasyczne zjeżdżalnie, jak i baseny z piłeczkami, tory przeszkód, tunele, a nawet góra do wspinaczki czy też dmuchańce Active Center, łączące w sobie zalety zamku i toru przeszkód. Dodatkowo firma udostępnia możliwość wynajmu zestawów tematycznych. Co to takiego? Zestawy tematyczne to kompozycje kilku dmuchanych zabawek, które łączy jeden motyw. Przykładowo w ofercie wspomnianej firmy znajduje się Zestaw Dżungla, który składa się ze zjeżdżalni, zamku, basenu z piłeczkami, tropikalnej wyspy, a także dmuchańca Activ Center. Wszystkie, wymienione zabawki dmuchane, łączy motyw dżungli, a więc egzotycznych roślin oraz zwierząt.

A montaż i demontaż?

Wiele osób wzbrania się przed wynajmem dmuchanych zabawek w rozmiarze XXL, ze względu na konieczność ich montażu i demontażu. Czy słusznie? Zdecydowanie nie. Cena wynajmu tego typu atrakcji, uwzględnia z reguły zarówno montaż, jak i demontaż urządzenia. O co więc musi zadbać sam organizator imprezy? Przede wszystkim o równy, trawiasty teren, na którym zmieści się wybrany dmuchaniec, a także o osobę, która pomoże pracownikom firmy w rozstawieniu dmuchanej zabawki. Jeśli więc planujesz wynajęcie dmuchańców, to nie obawiaj się konieczności samodzielnego, skomplikowanego montażu, gdyż ten typ usługi bywa najczęściej wliczany w koszt wynajmu.

Dmuchane zabawki w rozmiarze XXL to świetny sposób na uatrakcyjnienie każdej imprezy czy wydarzenia, które ma miejsce na świeżym powietrzu. Już sama ich obecność będzie dla dzieci swego rodzaju atrakcją, nie mówiąc o radosnej zabawie, wywołującej uśmiech na twarzach maluchów.

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl