Śląskie Trendy

Diablak! Offroadowy zlot sympatyków wypraw 4×4

Od 12 do 15 maja w Koszarawie (niedaleko Żywca) odbędzie się zlot sympatyków wypraw 4×4 organizowany przez Maramuresz.com.

Impreza kameralna, z nastawieniem na integrację w klimatach turystyczno-wyprawowych, albo jak kto woli – podróżniczych. Limit zgłoszeń to 18 załóg.
– Jeśli nie byłeś jeszcze na żadnej z naszych imprez, albo dopiero zaczynasz przygodę z off-rodem – zapraszam serdecznie, na pewno znajdziesz tu swoje miejsce i ludzi, którzy doradzą, pomogą – zachęcają organizatorzy.

Bazą imprezy będzie agroturystyka „Pod Halą” w Koszarawie, gdzie uczestnicy spotkają się w czwartek wieczorem. W piątek wyjazd na trasę turystyczną, poprowadzoną w pięknych okolicach i okolicznościach przyrody – trasa wg roadbooka. W piątkowy wieczór odcinki hardkorowe z przewodnikiem i „bania na kwadracie”.

Sobota to jazda w małych grupkach prowadzonych przez lokalnych „wiedzących” 😉 Trudności terenowe na poziomie imprez Maramuresz.com, czasem trudniej. Lakier może ucierpieć, opony MT wskazane, acz niekonieczne. Wyciągarka może byc pomocna, w zależności od warunków pogodowych.

W sobotni wieczór integracja pełną gębą, może jakieś pokazy slajdów, albo filmów z wyjazdów – tutaj zapraszam chętnych do kontaktu. Niedziela to rosyjska ruletka z alkomatem. Żartowałem – wszystko zależy od Was 😉

Wpisowe to 600zł od osoby dorosłej, dzieci do 6-15 lat 300zł, mniejsze za friko. Obejmuje zakwaterowanie od czwartku wieczorem w pokojach z łazienkami lub dostępem do nich, dostęp do sauny. Wyżywienie: czwartek – kolacja, piątek i sobota: śniadania-obiadokolacje, niedziela śniadanie. Trasy i przewodnictwo off-road, banie finałową z dobrą rockową muzą (na żywo!) i piwem.

To wszystko i jeszcze więcej późną wiosną, pośród pełnych kwiecia łąk i płatów pozostałęgo po zimie śniegu – blisko, bo w Beskidach!
Zgłoszenia poprzez formularz na stronie www.maramuresz.com, fejsa, albo mailowo: misiek[at]maramuresz.com. Można też zadzwonić o ludzkiej porze: 502 155 992.
Przybywajcie!

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl