Śląskie Trendy

Dąbrowa Górnicza przeszła mobilizację (zdjęcia)

14 maja „Nemo – Świat Rozrywki” oraz Team ASG Cicho Sza otwarły sezon na grillowanie. Wojskowych akcentów przy tym nie brakowało.

Dla miłośników strzelania były przygotowane aż 3 strzelnice: ASG, paintball oraz multimedialna, które cieszyły się niemalejącym zainteresowaniem. Dla zaciekawionych podłożem konfliktów militarnych przygotowaliśmy prelekcje, które przeprowadzili uczestnicy misji pokojowych.

– Takie inicjatywy są bardzo potrzebne – podkreśla Katarzyna Sobstyl, prezes „Nemo – Wodny Świat Dąbrowa Górnicza” Sp. z o.o. – Piknik Militarny to impreza organizowana nie tylko dla gości Nemo, ale i dodatkowa propozycja z naszej strony na spędzenie wolnego czasu dla całej społeczności lokalnej. Cieszymy się, że w ten sposób udało się zintegrować całe rodziny do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu – dodaje prezes.

Podczas kiermaszu militarnego pasjonaci wymieniali się również swoimi akcesoriami. Z okazji do rozmów z żołnierzami korzystali uczestnicy, którzy chętnie zadawali liczne pytania oraz poznawali tajniki broni i sprzętu przez nich używanych. Podniebienia gości cieszyła grochówka z kuchni polowej, jak i inne potrawy z grilla.

A najmłodsi? Chętnie brali udział w konkursach z nagrodami i animacjach.

To jednak nie koniec atrakcji, jakie Nemo przygotowało dla Was w tym miesiącu. O bieżących wydarzeniach przeczytacie na  stronie internetowej oraz profilu na Facebook

http://www.nemo-wodnyswiat.pl/

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl