Śląskie Trendy

Czy ich jeszcze pamiętasz?

W sobotę 14 listopada o 19:00 odbędzie się premiera online koncertu „Czy ich jeszcze pamiętasz?”. Koncert powstał z myślą o wybitnych polskich wokalistach, których już nie ma wśród nas, lecz wciąż brzmią nam w uszach ich głosy. Mieli w repertuarze wiele przebojów, śpiewanych przez kolejne pokolenia. Niemen, Szczepanik, Jantar, Magik, Jarocka, Demarczyk… Jak dziś brzmią ich utwory?


amte głosy, tamte twarze, tamte przeboje… Najwybitniejsi polscy piosenkarze zostawili nam utwory, które rozpoznajemy po kilku pierwszych taktach, po charakterystycznym głosie. Nucimy je razem z artystami, których już nie ma…
Podobno wszystkie piosenki świata mówią o miłości. Sprawdźmy więc, czy tylko o miłości śpiewali Czesław Niemen, Tadeusz Nalepa, Piotr Szczepanik, Ewa Demarczyk, Kora i Irena Jarocka. Ale także Przemysław Gintrowski, Mirek Breguła i Piotr „Magik” Łuszcz…
Zapraszamy na koncert pełen uczuć i emocji. Kilkanaście piosenek w nowych aranżacjach przedstawią aktorzy i wokaliści Teatru Rozrywki.

Transmisja odbędzie się na kanale Youtube Teatru Rozrywki:

https://www.youtube.com/c/TeatrRozrywkiwChorzowie/

scenariusz i reżyseria: Aleksandra GajewskaJolanta Król
kierownictwo muzyczne: Radosław Michalik

scenografia: Magdalena Wiluś
producent: Estera Sławińska-Dziurosz

reżyseria światła: Marek Mroczkowski
realizacja: Wojciech Bański, Karol Freier, Mariusz Kosakowski, Adam Treuhahn

reżyseria dźwięku: Mirosław Wołoszyn
realizacja: Mirosław Wołoszyn, Mateusz Molenda, Piotr Synecki

inspicjent: Artur Wacławek
garderobiana, rekwizytorka: Jessica Fitowska

występują:
Paulina Magaj, Marta Tadla, Piotr Brodziński, Dominik Koralewski, Paweł Stefan oraz zespół muzyczny pod dyr. Radosława Michalika w składzie:

Bartłomiej Herman/Bartłomiej Plewka, Michał Karbowski, Kamil Kułach, Jędrzej Łaciak/Ronald Tuczykont, Radosław Michalik (gościnnie)

źródło: Teatr Rozrywki

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl