Śląskie Trendy

Czarowanie par w Europie Centralnej

Na wyjątkowe walentynki 14 i 15 lutego z niedzielnym finałem z udziałem Krzysztofa Ibisza oraz kucharza znanego z programu „Domówka” w TTV zaprasza w najbliższy weekend gliwicka Europa Centralna

W najbliższy weekend przygotowaliśmy wiele atrakcji nie tylko z myślą o zakochanych – mówi Monika Magner, dyrektor Europy Centralnej. – Chcemy, żeby walentynkowy weekend w Europie Centralnej był okazją do tego, aby w rodzinnym gronie poznawać różne oblicza miłości. Postawiliśmy na różne rozwiązania, które urozmaicą romantyczną randkę, doniosłą małżeńską kolację, czy zaskoczą każdego zakochanego, niezależnie od stażu. Gościem specjalnej naszej walentynkowej akcji będzie popularny prezenter Krzysztof Ibisz, który w niedzielę 15 grudnia poprowadzi dla naszych klientów wiele konkursów z nagrodami. Do wygrania m.in. brylant i talon na obrączki.  

Czarowanie par – takie hasło przyświeca tegorocznej edycji walentynkowej akcji w gliwickim Centrum. Przez dwa dni z myślą o zakochanych przygotowano wiele niespodzianek. W walentynki czeka m.in. konkurs połączony z psychotestem „Dobrana para”, w którym zakochani z użyciem nowoczesnych technologii, będą odkrywać, jak wiele ich łączy, a także to, jak wiele muszą się jeszcze dowiedzieć o sobie. Tego dnia będzie można wygrać także romantyczną podróż limuzyną, która z pewnością uatrakcyjni wyjątkowe spotkanie dwojga miłujących się osób. Goście Europy będą mogli wykonać sobie także bezpłatnie zdjęcia, nie tylko miłosne, w specjalnej fotobudce, którymi potem będzie można podzielić się na Facebooku. Będzie to dobra okazja do tego, aby udowodnić drugiej osobie jej wyjątkowość. Wiele atrakcji przygotowano także 15 lutego. Gospodarzem tego dnia będzie znany prezenter Krzysztof Ibisz, który poprowadzi różnorodne konkurencje dla par. Podczas nich będzie można wygrać najprawdziwszy brylant oraz talon na obrączki. Niedziela to czas na poznanie różnych smaków miłości. Do krainy pełnej degustacji i pokazów zabierze gości Cahles Daigneault, gwiazda II sezonu Master Chefa, prowadzący program kulinarny „Domówka” w TTV. W jego żyłach płynie połączenie francuskiej i indiańskiej krwi, a do Polski trafił właśnie za sprawą miłości. O jego wyjątkowej historii ukrytej w smaku niezwykłych potraw będzie można się przekonać na żywo w Europie Centralnej. Przygotowano również specjalny weekend rabatów, w którym promocje przygotowane przez sklepy sięgają nawet 50 i 70%. Podczas walentynek będzie można zapoznać się również z ofertą przygotowaną przez wystawców Targów Ślubnych.

Oprócz atrakcji w Centrum na zakochanych czekają także zimowe niespodzianki na bezpłatnym lodowisku. Z okazji ferii pracuje ono codziennie od godz. 12:00 do 20:00. Na miejscu istnieje także możliwość wypożyczenia łyżew. Dodatkowo w weekendy od godz. 15:00 można ćwiczyć swój talent pod opieką doświadczonych instruktorów, którzy za darmo służą radami nie tylko dla doświadczonych, ale także tych gości, którzy na zimowej tafli stawiają swoje pierwsze kroki.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl