Śląskie Trendy

Czapki z głów? Ech, tę żal zdejmować!

Jedni noszą czapki z daszkiem ze względów czysto praktycznych, inni kierują się modą, sięgając po nakrycie głowy jako uzupełnienie outfitu. Najlepiej połączyć te funkcje i znaleźć czapkę, która ochroni nas przed słońcem, a równocześnie będzie dobrze wyglądać na naszej głowie.


Tradycyjna czapka z daszkiem została stworzona, aby chronić przed promieniami słonecznymi. Miękki zaokrąglony daszek i przewiewny materiał okazały się w tej kwestii niezawodne. Takie nakrycie głowy kojarzy się głównie ze sportowym stylem, ale czapka z daszkiem może być też stylowa, a nawet elegancka!

Różnicę między zwykłą czapką z daszkiem, a czapką Fawler z oferty Trendhim, firmy będącej producentem renomowanej odzieży męskiej, widać już na pierwszy rzut oka. Jest klasyczną czapką z daszkiem, jednak w dużo bardziej eleganckim wydaniu, które dopełni niejedną stylizację.

Czapka uszyta została ręcznie we Włoszech z oddychającej bawełny, która zapewnia komfort nawet w upalne dni. Sprawdza się u osób, które cenią wygodę i walory estetyczne.

Trendhim  pozwala nam wybrać między dwiema wersjami kolorystycznymi – ciemnogranatową i czarną.

Tę czapkę z daszkiem pokochają ci panowie, którzy cenią połączenie wygody i stylu, a także zwracają uwagę na jakość wykończenia. Jeśli bowiem diabeł tkwi w szczegółach, ta czapka jest po prostu piekielnie dobrze wykonana.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl