Śląskie Trendy

Co dwa sylwestry to nie jeden

Organizatorzy imprez sylwestrowych zazwyczaj oferują spędzenie tej wyjątkowej nocy zgodnie z wymyśloną przez siebie konwencją. Nieczęsto się zdarza, że dają swoim gościom wybór spośród dwóch formatów. Tak właśnie, już po raz drugi, będzie w TwinPigs, skrawku dzikiego zachodu na Śląsku.

 Bal w wersji Royal czy party w westernowym saloonie? Przed takim wyborem stają wszyscy ci, którzy decydują się na sylwestrowe szaleństwa w stylu „western world”. Pierwszy bardziej będzie przypominał eleganckie przyjęcie w jednym z hoteli prezydenta elekta Trumpa, drugi imprezę w którymś z teksaskich klubów, gdzie królują dżinsy, koszule w kratę i grillowana wołowina. Wszystkich połączy o północy pokaz sztucznych ogni. 

– Westernowa uliczka TwinPigs sama w sobie jest gwarancją spędzenia wyjątkowego sylwestra. Dzięki temu, że nasz kompleks to kilka restauracji oraz hotel możemy dać klientom wybór, jak chcą się bawić w tę przełomową noc, a nawet cały weekend – podsumowuje Wojciech Kufel, Menedżer TwinPigs.  

Dla par, które zdecydują się zostać na noc w hotelu Texas, sylwestrowa noc kosztować będzie 600 zł. Cena bez noclegu wynosi 429 zł. od pary. Wszyscy otrzymają również bilet wstępu do miasteczka w letnim sezonie.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl